Vánoce a Silvestr v JV Asii od 9890 Kč
4.8.2015

Vánoce a Silvestr v JV Asii

O této nabídce

Když jsme nedávno tvořili článek o letenkách do JV Asie na Vánoce a Nový rok kolem 13 tis. Kč, ani ve snu nás nenapadlo, že bychom se mohli dostat s cenou ještě více než o 3 tis. Kč níž. Nová akce je stejně jako ta poslední s Air China s tím rozdílem, že tentokrát je odlet z Budapešti (BUD) a návrat do Vídně (VIE). Letenky jsou znovu dostupné do celé JV Asie  s tím, že v některých případech budete mít stopover v Pekingu zdarma.

[highlightbg]

Tip: V případě zájmu je možné vracet se i z jiného města než, kam přiletíte. Kdyby se vám nedařilo najít si termín sami, rádi vám najdeme letenky dle vašich požadavků.

Tip 2: Pokud v kalendáři nenajdete svůj termín, zkuste tento vyhledávač. Letenka často může být třeba jen o pár stovek dražší a z kalendáře už vám vypadne.

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování v celé JV Asii si nejlevněji koupíte přes vyhledávač Agoda, zajímavé nabídky můžete najít také ve srovnávači Trivago.

Vízum do Pekingu

Vízum do Pekingu v daném případě není třeba, neboť zde od roku 2013 platí bezvízový styk v případě, že délka pobytu netrvá déle než 72 hodin a následně cestující pokračuje do 3. země (nikoliv do země, odkud přiletěl). Díky této výjimce tak budete moci strávit v některých případech cestou tam i zpět celý den v Pekingu.

Jak naplánovat celou dovolenou?

Kdybyste si nebyli jistí, jak celou dovolenou naplánovat, dejte nám klidně vědět, a my vám s tvorbou itineráře rádi pomůžeme. Prakticky ve všech destinacích už jsme sami byli, takže vám můžeme předat celou řadu cenných rad.


Subscribe
Upozornit na
guest
48 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)