Vánoce a Silvestr v JV Asii od 12690 Kč
13.7.2015

Vánoce a Silvestr v JV Asii

O této nabídce

Již včera jsme Vás v tomto příspěvku informovali o skvělé akci Air China, která nabízí letenky z Vídně na Filipíny během vánočních svátků za 13067 Kč. Spoustu z Vás určitě potěší, že se tato výjimečná akce nevztahuje pouze na Filipíny, ale prakticky na veškeré hlavní destinace v JV Asii. Stejně jako v případě Filipín, i zde v některých případech platí, že se v rámci cesty budete moci bez nutnosti víza podívat také do Pekingu.

[highlightbg]

Podmínky tarifu

  • Termíny: odlet do 31.12.2015 a návrat do konce ledna 2016
  • Zavazadlo: příruční + 1 ks odbavené 23 kg

[/highlightbg]

Destinace a termíny

Pokud se Vám nepodaří požadovaný termín najít v kalendáři Pelikána, zkuste požadavek ještě zadat v našem vyhledávači, kde jsou často dostupné i termíny, které Pelikán považuje za vyprodané.

Vízum do Pekingu

Vízum do Pekingu není třeba, neboť zde platí od roku 2013 bezvízový styk v případě, že délka pobytu netrvá déle než 72 hodin a následně cestující pokračuje do 3. země (nikoliv do země, odkud přiletěl). Díky této výjimce tak budete moci strávit cestou tam i zpět celý den v Pekingu. V případě letů na Taiwan, Macau a do Hongkongu doporučujeme aplikovatelnost této výjimky ještě ověřit.

Ubytování

Ubytování v celé JV Asii ve většině případů nejlevněji pořádáte přes AgoduKromě toho se můžete podívat také do srovnávače Trivago, který často vyhodí také velice zajímavé nabídky. 🙂


Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)