4 tipy, kam si zaletět na Vánoce
25.11.2015

4 tipy, kam si zaletět na Vánoce

O této nabídce

Chcete zmizet někam na Vánoce a oslavit Nový rok v teple či v zimě? Přinášíme vám 4 tipy, kam uniknout vánočnímu shonu. 🙂

Itálie – Bari – 1894 Kč / 2698 kč

Přivítat Nový rok v zahraničí a neutratit za to moc peněz, tohle by měla splňovat zpáteční letenka s Wizzairem z Prahy do Bari. Pokud jste členy Discount klubu, zaplatíte za zpáteční letenku 1894 Kč, v opačném případě 2698 Kč, nicméně i u dvou zpátečních letenek se vyplatí koupit si členství, díky dnešní akci 20 % off, čili po jeho koupi vás vyjdou letenky na cca 2350 Kč/os.

  • Rezervace: nejlevněji na stránce aerolinky
  • Zavazadla v ceně: malé kabinové 42 x 32 x 25 cm
  • Termín: 31. 12. – 2. 1.

Ubytování na Bari

Na Silvestra bychom vybrali tuto rezidenci kousek od centra.

SAE – Dubaj – 8382 Kč

Ohňostroj z největšího mrakodrapu na světě můžete zažít v Dubaji. Zpáteční letenku přímým letem z Prahy pořídíte za 8382 Kč.

  • Rezervace: nejlevněji na této stránce
  • Zavazadla v ceně: 20kg k odbavení, 7kg kabinové + občerstvení na letu
  • Dostupné termíny: 23. 12. – 1. 11. nebo 26. 12. – 1. 1.

Ubytování v Dubaji

Na kratší termín 26. 12. – 1. 1. bychom vybrali tento jednoduchý hotel.  Pokud byste hledali něco mírně luxusnějšího, tak potom nevychází špatně Premier Inn.

Írán – Teherán – 10086 Kč

Tahle destinace je pro milovníky střední Asie, dobrodruhy, nebo zkrátka pro fajnšmekry, kteří mají proježděné italské, francouzské a švýcarské Alpy křížem krážem. Zkrátka, zaleťte si zalyžovat či zasnowboardovat do Teheránu, kde je mimo jiné jedna z nejdelších lanovek – gondol na světě.

  • Rezervace: v tomto vyhledávači  Odlet z Vídně
  • Zavazadla: 30kg k odbavení, bez ohledu na to, kolik zavazadel potáhnete, lyže jsou brány jako zavazadlo a jsou tedy přepravovány zdarma
  • Dostupný termín: 22. 12. – 2. 1.
  • Víza:  stačí on arrival + potvrzení o ubytování na 1 noc a vezměte si potvrzení o cestovním pojištění, nově je třeba ho předložit na imigračním, jinak si musíte koupit za 15 EUR jejich pojištění.

Ubytování v Teheránu

V Teheránu nefunguje klasický booking, takže mrkněte na hotelscombined, jinak pozor, v Teheránu hotely levné moc nejsou.

Malajsie – Kuala Lumpur – 13289 Kč

A konečně do tepla! Bangkok je z Prahy drahý, proč tedy nedojet do Budapešti a nedoletět do Kuala Lumpur, odkud létá AirAsia do spousty destinací? Zpáteční letenku pořídíte za 13 289 Kč.

Přelety

S AirAsia, na zmíněnou letenku solidně navazují lety do Sura Thani za přibližně 3000 Kč tam i zpět, odkud jezdí lodě na Koh Samui a Koh Phangan v Thajsku.

Ubytování

Kromě klasického bookingu mrkněte na Agodu, která bývá často levnější a nechte si to také srovnat Trivagem.

Tak co, už máte sbaleno? 🙂


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)