Vancouver z Berlína za 10 632 Kč
15.8.2019

Vancouver z Berlína

10 632

O této nabídce

Zaleťte si za velkou louži do Kanady na křídlech aerolinek z aliance Oneworld. British Airways a American Airlines vás odnesou do Vancouveru 6. – 17. 5. za pěkných 10 632 Kč. Další termíny na zbytek roku a termíny na příští rok naleznete níže v kalendářích.

Kanadský Vancouver je přehlídkou nejen do mraků drápajících se mrakodrapů, ale také té nejnádhernější přírody, kterou Matka příroda na Zemi vytvořila. Z jedné strany zvrásněná krajina a mohutná zalesněná pohoří přikrytá bílou peřinou třpytivého sněhu, z té druhé zas klid a mír Tichého oceánu. Tak se vydejte po vlnách za tajemným zpěvem velryb anebo po kopcích, obdivujíc nesmírné výhledy z dálnice Sea to Sky vedoucí až do Whistleru. I Vancouver samotný toho hodně nabízí, od muzea antropologie, přes pláže, parky a galerie, až po úžasnou vyhlídku Vancouver Lookout. Vstupenka sice stojí skoro 20 dolarů, ale platí po celý den a tak se ráno můžete kochat východem slunce, odpoledne pozorovat ruch velkoměsta a večer se vrátit a sledovat soumrak a barevná světla zdobící celé panorama.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

Při cestě do Kanady je nutné vzít v potaz, že ubytko zde patří mezi dražší artikly. Jako kompromis mezi cenou a kvalitou bychom zvolili buď poklidný domek Capilano Forest Little House za 1 047 Kč / os. / noc nebo o něco komfortnější Burnaby Luxury Home 1 284 Kč / os. / noc.

Další nabídku ubytovacích kapacit nejen ve Vancouveru pak hledejte klasicky na Bookingu a Hotels.com.

Víza

Před cestou do Kanady si bude potřeba předem zajistit elektronickou registraci eTA. To hravě zmáknete na těchto stránkách za pár minut a po zaplacení správního poplatku 7 CAD je vaše.

Autopůjčovna

S vlastním auťákem bude na západním pobřeží Kanady pohyb mnohem snazší. Proti velmi doporučujeme vybrat si vozidlo v některé ze světových osvědčených půjčoven, jejichž nabídka je sdružena přímo v té naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Berlína do Kanady za 10 632 Kč

Vancouver z Berlína za 10 632 Kč

 


Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr Lotyšsko)

Let zpátky

Praha - Letiště Václava Havla - Riga - Praha - Letiště Václava Havla
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Berlín – Tegel (TXL)

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)