Vancouver z Amstru či Mnichova od 7 842 Kč
7.10.2018

Vancouver z Amstru či Mnichova

7842

O této nabídce

Využijte stále platných akčních tarifů společnosti Icelandair a vydejte se za poznáváním krás přírody na západ severoamerického kontinentu do Britské Kolumbie. Zpáteční letenky do Vancouveru pořídíte z nizozemského Amsterdamu za hodně pěkných 7 842 Kč, zatímco z bližšího Mnichova to půjde za 11 998 Kč. Vybírat lze z termínů od listopadu do března v případe Amsterdamu (listopad – prosinec z Mnichova). Cestou vás v obou směrech čekají rychlé přestupy na Islandu. Pokud byste si však rádi výlet zpestřili, tak tarif umožňuje za drobný příplatek až třídenní layover v Reykjavíku. To je naprosto ideální doba k projetí tzv. „Golden circle“ a pozorování polární záře. Jediným limitem současné nabídky je omezení v zavazadlech, neboť základní cena tohoto tarifu obsahuje jen příruční zavazadlo. 🙂

Tak se vydejte do Vancouveru z Amsterdamu třeba v termínu od 6. do 23. listopadu >> REZERVUJ ZDE anebo využijte možnosti letět z Mnichova a zastavte se na tři dny i na Islandu za 12 348 Kč  >> REZERVUJ ZDE

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem 10 kg
  • Dostupnost: listopad 2018 – březen 2019
  • Termíny:
  • Tip: Trip se zastávkou na Islandu skládejte ve vyhledávači jako „Kombinace“ na základě kalendáře termínů.
  • Tip 2: Pokud byste rádi letěli s odbaveným zavazadlem, kupujte letenky přímo na stránkách společnosti.

Ubytování

Společným jmenovatelem pro Vancouver i Island jsou vyšší ceny za ubytovací služby. V případě metropole Britské Kolumbie bychom si za základnu vybrali tento tříhvězdový hotel se skvělými recenzemi za 1 245 Kč/os./noc anebo tento pěkný hotel za 853 Kč/os./noc. Jestliže se rozhodnote zastavit i na Islandu, mrkněte se v Reykjavíku po tomto jednoduchém a útulném hotelu za 1 199 Kč/os./noc.

​​​​​​​Další nabídky na vás čekají na  Hotels.com,  Bookingu  či platformě  AirBnB. 

Víza

Na Island se se dostanete bez problémů s cestovním pasem, ale do Kanady si bude potřeba předem zajistit elektornickou registraci eTA. To hravě zmáknete na těchto stránkách za pár minut a po zaplacení správního poplatku 7 CAD je vaše.

Autopůjčovna

Pro obě dvě destinace, které cestou potenciálně navštívíte se určitě vyplatí zapůjčit si auťák. Na Islandu byste bez něj byli nahraní a za dva dny kromě Reykjavíku nestihli nic. Ani v Kanadě by vaše mobilita nebyla velká. Širokou nabídku auťáků z Reykjavíku i Vancouveru naleznete  v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Amsterdamu do Vancouveru za 7 842 Kč

Vancouver z Amstru či Mnichova od 7 842 Kč

Náhled letenky z Mnichova do Vancouveru za 11 998 Kč​​​​​​​


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)