Vancouver, Calgary a Edmonton o prázdninách za 9125 Kč
14.12.2015

Vancouver, Calgary a Edmonton o prázdninách

O této nabídce

Západní pobřeží Kanady je podle našeho názoru jedním z nejhezčích míst na světě a jedním z mála důvodů, proč tam o prázdninách nelítá až tolik turistů, je pekelná cena letenek. Nyní díky mimořádné akci (možná chybě) Air Canada cena letenek z dobře dostupného Milána i na léto spadla pod magickou hranici 10 tis. Kč na 9125 Kč, takže Vašemu dobrodružství už nestojí v cestě vůbec nic.

[highlightbg]

  • Cestovní období: duben – červen + druhá polovina srpna až říjen
  • Zavazadlo: v ceně 1 zavazadlo do 23 kg
  • Rezervace: v tomto vyhledávači
  • Příklady termínů:

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování po celé Kanadě můžete výhodně rezervovat přes stránky bookingu. Dále doporučujeme vyzkoušet srovnávač Trivago, který někdy objeví ještě výhodnější nabídku.

Autopůjčovna

Doprava po západním pobřeží Kanady, zejména po zdejších národních parcích, je o mnoho pohodlnější autem. Nejvýhodnější nabídky všech světových půjčoven naleznete v naší autopůjčovně.

Autorizace ETA

Nezapomeňte, že od 15.3. je potřeba vyřídit si před odjezdem do Kanady autorizaci ETA, a to online na těchto stránkách. Cena je 7 kanadských $ a celý proces trvá jen pár minut. 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)