Vancouver – Air Transat – 11 517 Kč
30.3.2012

Vancouver – Air Transat – 11 517 Kč

O této nabídce

Uvažujete-li o návštěvě Kanady nebo západu USA a rovněž neradi přestupujete, Air Transat nabízí atraktivní tarif přímého letu z Frankfurtu do Vancouveru na květnové dny. Jako příklad uvádíme 6. – 19. května z Frankfurtu. Letenky naleznete zde.

Levné ubytování doporučujeme v tomto hotelu kousek od čínské čtvrti, kde se dá mimo jiné i levně najíst.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“false“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Vancouver{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)