Valencie z Vídně za 489 Kč
17.1.2019

Valencie z Vídně

od 489

O této nabídce

 

Nenech si ujít tuto krásnou akci na Pyrenejský poloostrov. Letenky z Vídně do španělské Valencie vás nyní vyjdou jen na 489 Kč. Není třeba být ani členem Wizzair clubu, ačkoliv s ním máte na výběr více termínů. Za tuto super cenu se dá letět od ledna do března tohoto roku.

Ačkoliv je Valencie třetí největší město Španělska, rozhodně byste to na něm nepoznali. Jedná se o velké moderní město zapsané na seznamu UNESCO s nádechem klidu a příjemné atmosféry maloměsta. Kromě moderní (trošku nadpozemské) architektury zde stojí za návštěvu náměstí Plaza de la Virgen, kde se nachází valencijská katedrála a věž Miguelete, odkud se vám naskytne krásný pohled na město.  A ačkoliv počasí ještě nebude úplně ideální na koupání, určitě doporučujeme nevynechat návštěvu nedalekých pláží, které jsou jak dělané k odpočinku.

Jedná se sice o klidné město, ale časem zjistíte, že i zde se furt něco děje (samozřejmě ve vší počestnosti) a že se tu nudit rozhodně nebudete.

Po pár dnech strávených poznáváním křivolakých uliček tohoto města si můžete půjčit auto a vyrazit prozkoumat nedaleké okolí.

Super termín vychází například od 6. 3. – 13. 3. Tento termín rezervujte zde >>

 • Rezervujte: přímo přes vyhledávač aerolinky Wizzair
 • Zavazadla: příruční zavazadlo o max. velikosti 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: leden – březen 2019
 • Termíny:
  • 23. 1. – 30. 1. za 489 Kč
  • 13. 2. – 20. 2. za 613 Kč (s WDC za 489 Kč)
  • 20. 2. – 27. 2. za 489 Kč
  • 27. 2. – 6. 3. za 489 Kč
  • 6. 3. – 13. 3. za 489 Kč
  • …a další

Ubytování

Ve Valencii vám můžeme doporučit jednoduché ale levné ubytování v Hostal Andres, kde za dvoulůžák s vlastní koupelnou dáte 520 Kč. Dále můžeme doporučit Hotel San Lorenco Boutique nacházející se hned vedle Plaza de La Virgen, kde dvoulůžkový pokoj stojí okolo 870 Kč/os. Do třetice ještě doporučujeme pěkné apartmány kousek od centra Pio XII Apartments, kde zaplatíte cca 850 Kč/os. se snídaní.
Další možnosti ubytování hledejte na Hotels.com, Booking.com nebo na AirBnB.

Autopůjčovna

Pokud využijete tyto týdenní letenky, tak určitě doporučujeme celý čas netrávit jen ve Valencii, ale půjčit si auto a prozkoumat i okolní zajímavosti. Na auto mrkněte do naší autopůjčovny.

Jak do Vídně

Na letiště ve Vídni se dostanete například s autobusovou společností Flixbus za 474 Kč za jednosměrnou jízdenku z Prahy. Další variantou, a pro někoho možná pohodlnější, je využít služeb ČD do centra Vídně a poté U-Bahn na letiště.

Náhled letenky z Vídně do Valencie za 489 Kč

Valencie z Vídně za 489 Kč​​​​​​​


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)