Konec léta v Norsku
15.8.2022

Konec léta v Norsku

407

O této nabídce

Jestli přemýšlíte, kam vyrazit na konec prázdnin, zvažte tyhle zpáteční letenky do Osla. S odletem z Katowic je pořídíte tam i zpět za 407 Kč. Termínů je dost, třeba 23. srpna s návratem 30. srpna Rezervuj tenhle termín >>

Proč letět do Norska?

Norsko je podle mnohých to nejlepší, co může Skandinávie nabídnout. Přesvědčte se sami a zaleťte se podívat na scéničnost západních fjordů a nespoutanost severské přírody. Projeďte se Trolí stezkou nebo se vydejte až za polární kruh obdivovat let orlů mořských. Malebné rybářské chatičky jsou rozeseté po okouzlující krajině norských Lofot. Daleko od civilizace a přesto se nebudete cítit sami, ne v téhle nesmírně nádherné přírodě. Od září do března můžete na hvězdné obloze pozorovat barevné paprsky polární záře, v létě zas žasněte nad oranžovým nebem při půlnočním slunci.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování v Norsku

Ať už zamíříte na kazatelnu Preikestolen nebo na parádní zaseklý šutr Kjerag, odbavte si na celou skupinu jedno 20 kg zavazadlo a dejte si do něj kromě dobrot také stan (bágl vás vyjde na cca 1100 Kč). Stanovit můžete v Norsku kdekoliv 150 m od obydlí na neobdělávané půdě.

Půjčení káry v Norsku

Pokud vás pojede víte, zvažte půjčení auta, mrkněte do našeho srovnávače.

Náhled letenky z Katowic do Osla za 407 Kč
Konec léta v Norsku

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)