V Business class do JARu – 28 773 Kč
15.2.2018

V Business class do JARu

28773

O této nabídce

Velmi zajímavě naceněné zpáteční letenky v business class nabízí Swiss na letech z Prahy do jihoafrického Johannesburgu. Běžně tyto letenky stojí více jak dvakrát tolik, pokud se chystáte do JARu a chcete zároveň letět luxusně, tohle určitě stojí za to! Zpáteční letenku pořídíte za 28 773 Kč, termíny jsou dostupné na přelom roku 2018-2019 s výjimkou Vánoc.

Co vás čeká v business class?

Pohodlí začne už při odbavení, můžete využít přepážku vyhrazenou pro business class pasažéry, následně využijte k drobnému občerstvení letištní lounge. V Zurichu přesednete na dálkový let, který je operovaný čtyřmotorovým Airbusem A340. Bude tam na vás čekat pohodlná velká sedačka, kterou si můžete sklopit až do vodorovné polohy. Tím vám vznikne příjemná postel o délce 200 cm a šířce 52 cm na které se vyspinkáte dorůžova. Ale ještě předtím než se uložíte ke spánku, neprošvihněte vymazlené občerstvení. Téměř hodinu času vám zabere to, než se projíte několikachodovým menu plným delikates od kuchaře.

Víza

V případě návštěvy JARu nemusíte vůbec víza řešit, pokud se tam nezaseknete na delší dobu, než 90 dní.

Náhled letenky z Prahy do Johannesburgu za 28 773 Kč v business class

V Business class do JARu - 28 773 Kč

guest
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
KroulaK

Smysl to ma velky,protoze spousta lidi nehleda jen letenky v economy a za par stovek,ale dokazi ocenit-ja rozhodne ano-prave i tyto nabidky!

Petr

Děkuji autorovi článku za super tip. Business dálkové lety a navíc s letadlem s flat bed sehnat za méně než 50.000 je dost náročné. Tenhle případ za necelých 29.000,- je naprostá unikátnost.
Bohužel někteří lidé nedokazi pochopit, ze někdo muže mít 100 a nedejboze vic měsíčně a mysli si, ze servery s tipy na levné letenky jsou jen pro chudé na těle a na duchu. Tak to ale není a doufám proto, ze autor článku se nenechá odradit zavistivymi komentáři

Michaela

Súhlasím, som moc rada za tento tip a letenky som kúpila 🙂

Jaromír

Tak tak, je to dobrá cena a fajn prožitek.

Jarda

Filozofie produktu mně uniká. Zaplatit o 15 tisíc výš než je běžné může pouze ten, kdo má alespoň 100 tisíc měsíčně a stejně tak i manželka.

Kalaneta

? 😀 Jardo kde to žijete? V dnešní době je mnoho lidí, pro které 15 tisíc navíc není nic, zvlášt když cestují 1-2x do roka.

Jarda

Asi máte pravdu, otázkou je, kolik tito lidé dokáží reálně měsíčně ušetřit. Domnívám se, že nic moc. Čím více vydělají, tím více utrácí a mnohdy jsou na tom podstatně hůře než člověk vydělávající třetinu. Za jediné podmínky, vždy si vytvářet dostatečné rezervy.

Michaela

Máte pravdu, je to moj prípad.

Seb

Fotka vypadá nejspíš na Cathay Pacific business class seat. Swiss nemá až takto solidní „hard product“ v business class.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)