V Business class do JARu – 28 773 Kč
15.2.2018

V Business class do JARu

28773

O této nabídce

Velmi zajímavě naceněné zpáteční letenky v business class nabízí Swiss na letech z Prahy do jihoafrického Johannesburgu. Běžně tyto letenky stojí více jak dvakrát tolik, pokud se chystáte do JARu a chcete zároveň letět luxusně, tohle určitě stojí za to! Zpáteční letenku pořídíte za 28 773 Kč, termíny jsou dostupné na přelom roku 2018-2019 s výjimkou Vánoc.

Co vás čeká v business class?

Pohodlí začne už při odbavení, můžete využít přepážku vyhrazenou pro business class pasažéry, následně využijte k drobnému občerstvení letištní lounge. V Zurichu přesednete na dálkový let, který je operovaný čtyřmotorovým Airbusem A340. Bude tam na vás čekat pohodlná velká sedačka, kterou si můžete sklopit až do vodorovné polohy. Tím vám vznikne příjemná postel o délce 200 cm a šířce 52 cm na které se vyspinkáte dorůžova. Ale ještě předtím než se uložíte ke spánku, neprošvihněte vymazlené občerstvení. Téměř hodinu času vám zabere to, než se projíte několikachodovým menu plným delikates od kuchaře.

Víza

V případě návštěvy JARu nemusíte vůbec víza řešit, pokud se tam nezaseknete na delší dobu, než 90 dní.

Náhled letenky z Prahy do Johannesburgu za 28 773 Kč v business class

V Business class do JARu - 28 773 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)