***** ubytování v Budapešti na advent – 662 Kč
29.11.2015

***** ubytování v Budapešti na advent - 662 Kč

O této nabídce

Vydat se na vánoční trhy do zahraničí a ještě k tomu bydlet v pětihvězdičkovém hotelu? Na třetí adventní neděli můžete zamířit do Budapešti, kde můžete přenocovat v luxusním The Aquincum Hotel Budapest za 662 Kč/os/noc. V hotelu jsou rovněž dostupné 2 terminální bazény, vířivka, pára a sauna.  EDIT: Při objednání pokoje superior bez snídaně je vstup do SPA zpoplatněn 3 EUR, v případy objednání snídaně (15 EUR/osoba/den) je vstup do SPA v ceně. Parking je pro info 3600 HUF/den/auto.

Pro úplnost dodáme, že třetí advent vychází na 11. prosince – 13. prosince.

[highlightbg /]

Jak se dostat do Budapešti?

Tentokrát tam nezamíříme letadlem, jelikož linku Praha – Budapešť obsluhuje poměrně drahá low-cost aerolinka ČSA  (na zmiňované datum stojí 8374 Kč :D), využijeme tedy autobus Orangeways, který momentálně vychází z Prahy na 9230 HUF / 800 Kč tam i zpět. O 200 Kč dráž potom vychází shodně Eurolines i bus Regiojet.

[singlepic id=798 w=576 h=432 float=center]


Subscribe
Upozornit na
guest
14 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)