USA z Vídně vč. zavazadla od 6 715 Kč
30.9.2018

USA z Vídně vč. zavazadla

6715

O této nabídce

Série zajímavých akcí do Spojených států amerických nebere konce. Dneska světlo vyhledávačů spatřil tarif společnosti Virgin Atlantic, který má oproti předešlým akcím z dílny aliance One World či Lufthansy jednu velkou výhodu – ta rozhodně není zanedbatelná a je jí odbavené zavazadlo v základní ceně letenky. Ceny zpátečních letenek z Vídně začínají na parádních 6 715 Kč v případě cílové destinace v Bostonu. Lehce dráže pak seženete letenky i do New Yorku a Miami. Na západním pobřeží pak můžete vybírat z Los Angeles, San Francisca či Seattlu. Dostupné je velké množství termínů včetně letních prázdnin, kdy se do USA lze vydat klidně na delší dobu, neboť tarif neomezuje délku pobytu. V tomto případě se vám bude velice hodit i právě zmíněné odbavené zavazadlo! Zkrátka pokud se bez odbaveného kufru či krosny neobejdete, tak bychom určitě neváhali a letenky okamžitě brali…

EDIT (15:00): Akce byla opravena a letenky za uvedenou cenu již bohužel nejsou dostupné…

Ubytování

Ať již zamíříte v rámci této akce kamkoliv, nezapomeňte si booknout ubytko na Hotels.com či Bookingu.

Víza

Pro návštěvu Spojených států amerických na kratší časový úsek nepotřebujete víza. Stačí když si opatříte elektronickou registraci ESTA. Tu získáte online po vyplnění formuláře na těchto stránkách. Následně zaplatíte administrativní poplatek ve výši 14 USD a registraci máte na světě.

Autopůjčovna

Zejména v Kalifornii se určitě vyplatí mít půjčenou vlastní káru. Mrkněte se do naší autopůjčovny a zajistěte si svého parťáka na cesty již nyní.

Náhled letenky z Vídně do New Yorku za 7 222 Kč

USA z Vídně vč. zavazadla od 6 715 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
20 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)