USA – Philadelphia – Lufthansa – 12 570 Kč
26.6.2013

USA – Philadelphia – Lufthansa – 12 570 Kč

O této nabídce

Lufthansa nabízí ve dvoudenní promoakci zpáteční letenky z Prahy do Philadelphie za 12570 Kč. Příkladem může být odlet 13. s návratem 20. října. Letenky jsou dostupné od 1. října do 31. března a maximálním pobytem 3 měsíce. Rezervovat je můžete v našem vyhledávači letenek.

Napříč USA

Pro cestu po východním pobřeží doporučujeme půjčit automobil z naší autopůjčovny.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Philadelphia{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)