USA – New York z Prahy s dvěma zavazadly za 10 431 Kč
11.11.2019

USA – New York z Prahy

10 431

O této nabídce

Za velkou louži se z Prahy aktuálně můžete vypravit s aerolinkou Singapore Airlines letem s jedním přestupem ve Frankfurtu. Termínů je na výběr opravdu spousty a výlet si tak můžete udělat prakticky kdykoliv od ledna do května příštího roku. Co ocení především milovníci nákupů, jsou dvě odbavená zavazadla v ceně letenky, což úplně vybízí s prázdným kufrem odletět a s plným se vrátit nazpět. Rezervujte si hned teď letenku USA – New York z Prahy např. 7. – 14. 5. za 10 431 Kč.

Splnit si svůj americký sen? Kde jinde než v New Yorku! Snad nejslavnějším městě na světě. Hlava se vám zatočí z džungle mrakodrapů drápajících se do mraků, srdce rozbuší s rozsvěcujícími se neony různých barev, a rázem jste připoutáni navždy. Projděte se po majestátním Brooklynském mostě, zajděte shopovat na pátou avenue, stůjte v úžasu před hrdou tváří Svobody. Pohlédněte na prosklené panorama ze světoznámé Empire State Building, nebo raději koukněte i na ní, a to z výšky 381 metrů úchvatné One World Observatory. Nasajte ten opravdový newyorský vibe při jízdě metrem, dostane vás rychle kamkoliv. Možnosti jsou nekonečné!

Ubytování

V New Yorku se za ubytko plácnete přes kapsu, s tím je nutné předem počítat. Přespali bychom například v hotelu Econo Lodge Meadowlands za 1 081 Kč / os. / noc nebo v Queens za 1 492 Kč / os. / noc. Pro obě avizovaná ubytka platí snídaně v ceně pobytu.

Autopůjčovna

Pokud byste vážili cestu do Ameriky na delší časový úsek a chtěli Nový svět prozkoumat zevrubněji, tak rozhodně doporučujeme rezervovat nějaký ten auťák v naší autopůjčovně.

Náhled letenky USA – New York z Prahy za 10 431 Kč

USA – New York z Prahy s dvěma zavazadly za 10 431 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)