USA – New York z Mnichova za 6 372 Kč
25.11.2019

USA - New York z Mnichova

6 372

O této nabídce

Vydej se na předvánoční i povánoční nákupy do New Yorku. Letenky na lince Mnichov – New York vás ode dneška do půlky ledna vyjdou na 6 372 Kč. Za tuto cenovku je můžete pořídit ale pouze dnes, takže určitě dlouho neváhejte.

Splnit si svůj americký sen? Kde jinde než v New Yorku! Snad nejslavnějším městě na světě. Hlava se vám zatočí z džungle mrakodrapů drápajících se do mraků, srdce rozbuší s rozsvěcujícími se neony různých barev, a rázem jste připoutáni navždy. Projděte se po majestátním Brooklynském mostě, zajděte shopovat na pátou avenue, stůjte v úžasu před hrdou tváří Svobody. Pohlédněte na prosklené panorama ze světoznámé Empire State Building, nebo raději koukněte i na ní, a to z výšky 381 metrů úchvatné One World Observatory. Nasajte ten opravdový newyorský vibe při jízdě metrem, dostane vás rychle kamkoliv. Možnosti jsou nekonečné!

Super termín vychází například od 4. 12. – 10. 12. Tento termín rezervujte u nás na webu >>

 • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: klasické kabinové zavazadlo
 • Dostupnost: listopad 2019 – leden 2020
 • Termíny:
  • 27. 11. – 4. 12. za 6 372 Kč
  • 3. 12. – 10. 12. za 6 372 Kč
  • 9. 1. – 16. 1. za 7 023 Kč (přímý let)
  • … a další

Ubytování

V New Yorku se za ubytko plácnete přes kapsu, s tím je nutné předem počítat. Přespali bychom například v hotelu Econo Lodge Meadowlands za 1 081 Kč / os. / noc nebo v Queens za 1 492 Kč / os. / noc. Pro obě avizovaná ubytka platí snídaně v ceně pobytu.

Další možnosti ubytování hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com a nebo třeba AirBnB.

Autopůjčovna

Pokud byste vážili cestu do Ameriky na delší časový úsek a chtěli Nový svět prozkoumat zevrubněji, tak rozhodně doporučujeme rezervovat nějaký ten auťák v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Mnichova do New Yorku za 6 372 Kč

USA - New York z Mnichova za 6 372 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

United Airlines

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)