USA – New York z Berlína za 6 981 Kč
23.10.2019

USA - New York z Berlína

6 981

O této nabídce

Za velkou louži si nyní můžete zaletět v průběhu první půlky následujícího roku za velice sympatickou cenovku ze sousedního Berlína. Letenky Berlín – New York  jsou nyní v prodeji za 6 981 Kč. Velkým plusem jsou krátké přestupy v obou směrech. V ceně je klasické příruční zavazadlo, které určitě postačí, pokud se sem chystáte na pár dnů a neplánujete vzít obchoďáky nějakým extrémním útokem.

Nač cestovat napříč kontinenty po celé planetě, když stačí navštívit jediné město a v něm najít širý svět. New York to má všechno – Čínskou čtvrť i malou Itálii, multikulturní vibe, obchody, výborné restaurace, prvotřídní muzea i světové galerie, zeleň a klid Central Parku a vysokánskou Empire State Building. A sochu Svobody! Tak si dejte pár hotdogů a zapijte je litrem coly (vždyť na dovče siluetu nikdo neřeší), vyfoťte se na slavném Times Square a večer se zabavte představením na Broadwayi. New York vás chytne a už nikdy nepustí!

Super termín vychází na jaře například od 12. 5. – 19. 5. Tento termín rezervujte u nás na webu >>

  • Rezervujte: přímo v našem kalendáři >>
  • Zavazadla: klasické kabinové zavazadlo
  • Dostupnost: leden – kveten 2020
  • Termíny:
    • termíny z Berlína do New Yorku za 6 981 Kč rezervujte z nás v kalendáři >>

Ubytování

Při svých cestách do New Yorku vždy volíme tento pohodový hotel v Queensu za 1 712 Kč/os./noc včetně snídaně a nikdy jsme nebyli zklamáni. Levnější ale od centra vzdálenější možností bude tento Umbrella Hotel za 1 077 Kč/os./noc včetně snídaně. 

Další možnosti bydla pak tradičně naleznete na Bookingu Hotels.com. Vyplatí se zkusit počekovat dostupnost apartmánů na AirBnB. 

 

Víza

Za účelem návštěvy Spojených států amerických na kratší časový úsek nepotřebujete víza. Stačí když si opatříte elektronickou registraci ESTA. Tu získáte online po vyplnění formuláře na těchto stránkách. Následně zaplatíte administrativní poplatek ve výši 14 USD a registraci máte na světě.

Autopůjčovna

Pokud byste chtěli vyrazit za hranice města, tak určitě doporučujeme si půjčit auto. To si můžete vybrat u nás v autopůjčovně.

 

Náhled letenky z Berlína do New Yorku za 6 981 Kč

USA - New York z Berlína za 6 981 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Berlín – Tegel (TXL)

Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)