USA – New York – Virgin Atlantic – 9 957 Kč
9.4.2013

USA – New York – Virgin Atlantic – 9 957 Kč

O této nabídce

Pro cestovatele, kteří směřují do USA, může být velmi zajímavý tarif do New Yorku, neboť i na období hlavních prázdnin vychází zpáteční letenky z Prahy do New Yorku s návratem do Manchesteru nebo do Edinburgu na 9 957 Kč. Tato nabídka je o to zajímavější, že není nijak omezena doba návratu. Letenky můžete rezervovat v tomto vyhledávači.

Datum odletu si můžete zvolit z následujících dní:

duben: 30

květen: 1, 3, 15, 25, 29, 30

červen: 4, 5, 6, 7, 8, 11, 17, 18, 19, 20, 22

srpen: 19, 20, 21, 22, 23

Návrat z Manchesteru a Edinburgu:

Letenky z Manchesteru a Edinburgu pořídíte v průměru za 1000 Kč a při výběru vhodného dne se můžete dostat i hluboko pod tuto částku. Nejlevnějšími dopravci na těchto linkách jsou easyjet a jet2.

Ubytování v New Yorku nebo kdekoliv v USA si můžete zarezervovat přes tento booking vyhledávač.

Jestliže plánuje zůstat v USA déle a podívat se více po východním pobřeží, doporučujeme využít služby autopůjčovny nebo autobusové dopravy Megabus.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“New York{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)