USA – Miami z Prahy za 10 616 Kč
29.10.2019

USA - Miami z Prahy

10 616

O této nabídce

Poslední dobou se roztrhl pytel s levnými letenkami do New Yorku a nebo na západní pobřeží USA. Ale akčních letenek do Miami by člověk pohledal. Nyní se ale jedna takový pěkná nabídka ukázala. Letenky z Prahy do Miami vás v průběhu první půlky příštího roku vyjdou na 10 616 Kč. V ceně letenek je klasické příruční zavazadlo, krátké přestupy v Londýně a lety s příjemnou aerolinkou British Airways.

Mi ami(go) – tenhle název určitě nevznikl náhodou. Nejen, že se v Miami kromě angličtiny všude domluvíte španělsky, ale i proto, že Miami se stane vaším opravdovým přítelem. Navštivte Wynwood a nechte se okouzlit místními streetovými umělci a jejich obřími graffiti. Centrum města si prohlédněte z nadzemky, která tu pendluje zcela zdarma, ale pozor – na Miami Beach vás bohužel neodveze! Tam se za nočním životem sjíždějí lidé z celé Floridy, tak si ji nenechte ujít! Únavu pak lze zahnat na basketbalovém zápase domácích Heat, jehož atmosféra dostane i zapřisáhlé sportovní „nefanoušky“. Váš nový přítel je zkrátka pěkné kvítko!

Super termín vychází na jarní období od 5. 5. – 19. 5. Tento termín rezervujte u nás na webu >>

Ubytování

Ubytování kousek od Miami beach můžeme doporučit například Hotel Belleza, kde za dvoulůžák dáte 1 200 Kč/os. Pokud preferujete ubytování na pláži, určitě koukněte na Crystal Beach Suites hotel, kde apartmán pro 2 os. vyjde na 1 300 Kč/os.

Další možnosti ubytování hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.comBooking.com, případně na AirBnB.

Autopůjčovna

Abyste z dovči na Floridě doslova vyždímali maximum, zapůjčte si určitě káru, protože bez ní Vám veškeré přesuny zaberou spoustu času a do některých míst se budete i hůře dostávat. Mrkněte se do naší autopůjčovny, kde jsou sdruženy nabídky velkých světových půjčoven a auťák na Vás může čekat již po příletu do Miami přímo na letišti. Na Floridě často vychází dobře i půjčení Mustanga v kabriu, tak se mrkněte i na něj.

 

Víza

Nezapomeňte, že pro vstup na území Spojených států amerických musíte disponovat elektronickou registrací ESTA. Tu si vyřídíte online během pár minut a zaplatíte za ni poplatek 14 USD. Jak ji rychle proklikat se dozvíte na těchto stránkách.

Náhled letenky z Prahy do Miami za 10 616 Kč

USA - Miami z Prahy za 10 616 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)