USA – Miami – Swiss Airlines – 11 342 Kč
20.3.2013

USA – Miami – Swiss Airlines – 11 342 Kč

O této nabídce

Swiss air nabízejí levné letenky z Prahy na Floridu. Zpáteční letenku pořídíte za 11 342 Kč, např., na 11. června – 25. června, rezervujte v našem vyhledávači. Letenky jsou dostupné do 26. června a je nutné je zakoupit do 28. března.

Budete-li chtít prozkoumat krásy Floridy (např. park Everglades), nejpohodlnějším a nejlevnějším způsobem dopravy je půjčení auta předem v naší autopůjčovně.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Miami{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)