USA – Kalifornie za 7154Kč!!
25.7.2015

USA - Kalifornie!!

O této nabídce

Zaleťte si do slunné Kalifornie se superlevnými letenkami od British Airways. Letenky jsou dostupné na oblast San Francisca a Los Angeles (odkud se dá pohodlně dojet(letět) třeba do Las Vegas. Zpáteční letenky ze Stockholmu (ARN) do San Francisca (SFO) a zpět ze Santa Any (SNA) – Kodaně (CPH) jsou dostupné již za 7151Kč! Příkladový termín může být odlet 2.11. s návratem 13.11. za cenu 7151Kč, náhled a rezervace zde! Níže Vám ale ukážeme jak to propojit s přípoji z ČR!

Termíny

Odlet i návrat z/do Prahy

  • 2.11. odlet 12:05 Praha (PRG) – Stockholm (ARN) s Norwegian  (rezervace) poté odlet 20:15 Stockholm (ARN) – Londýn a dále do USA…
  • 13.11. přílet z USA do Londýna (LHR) – Vaše letenka je až do Kodaně, ale je možné ukončit cestu už v londýně, přejet na letiště Stansted a pokračovat do ČR – Londýn (STN) – Brno (BRQ), Oostrava (OSR) + 120Kč, Praha (PRG) + 270Kč, vše s rezervací na stránkách Rynaairu
  • cena za přípoje je 2197Kč + cena za zavazadla

San Francisco do Santa Any

Nejlevněji se dostanete, když vlakem přejedete do Oaklandu se společností BART, odkud pojedete s Megabusem do Los Angeles a odtud dojet autobusem na letiště do Santa Any.

Ubytování

V San Franciscu se můžete ubytovat v tomto hotelu, na který je skoro 70% sleva na příkladový termín a je ve velmi dobré lokalitě.


Subscribe
Upozornit na
guest
22 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)