USA – Chicago – Air Berlin – 11 706 Kč
5.4.2013

USA – Chicago – Air Berlin – 11 706 Kč

O této nabídce

Air Berlin ještě stále nabízí svůj atraktivní tarif do USA. Zpáteční letenka z Krakowa do Chicaga vychází na 11 706 Kč, jako příklad uvádíme odlet 16. září s návratem 30. září. Letenku naleznete v našem vyhledávači letenek. Letenky jsou dostupné od 16. září do 24. října.

Ověřené kvalitní ubytování přímo na metru na letiště doporučujeme v tomto Hostelu.

Pro více informací o letišti Krakow mrkněte na naši záložku.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Chicago{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)