USA – Chicago – 8999 Kč
12.12.2014

Chicago

O této nabídce

Pokud se chystáte na jaře na východní pobřeží do USA, kombinace Darwin Airlines s KLM nabízí zpáteční letenky z Lipska (LEJ) do Chicaga (ORD) za 8999 Kč. Jako příklad uvádíme odlet 2. března s návratem 9. března.

  • Rezervace:kalendář letenek
  • Zavazadla: V ceně 23kg zavazadlo k odbavení
  • Cestovní období: odlety od ledna do března, návraty od ledna do června
  • Maximální délka pobytu: 3 měsíce

Ubytování v Chicagu

Námi ověřené ubytování v dobrém poměru cena/výkon doporučujeme v tomto jednoduchém hotelu.

Víza do USA

Víza pro občany ČR a Slovenska již nejsou potřeba, stačí biometrický pas a potvrzená ESTA.

Jak se dostat do Lipska?

Na letiště do Lipska se dostanete nejpohodlněji vlastním automobilem, případně autobusem Eurolines(1220 Kč tam i zpět). Vlak vychází už na cca 1800 Kč tam i zpět – jízdenka Včasná Evropa – Německo).

[google-map-v3 shortcodeid=“c4fb4080″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Chicago, USA{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)