Uruguay z Prahy za 12 909 Kč
6.9.2019

Uruguay z Prahy

12 909

O této nabídce

Cesta do Uruguaye může být lákadlem pro všechny nadšence objevování destinací nezatíženými masy turistů. Svými plážemi, přírodou a architekturou zaujme země nejednoho cestovatele a vše je navíc podtržené velice nízkou kriminalitou, díky čemuž je pohyb po Uruguayi velice bezpečný, v porovnání s jinými jihoamerickými státy. Aktuálně můžete zemi prozkoumat s akčními letenkami z Prahy s přestupy v Amsterdamu a v Riu de Janeiru. Příkladovou rezervací je např. Praha – Uruguay 21. 1. – 3. 2. za 12 909 Kč.

Projděte si hlavní město Montevideo ležící na východním pobřeží Atlantského oceánu. Nechte se okouzlit španělsko-portugalskou architekturou, projděte si původní tržiště Mercado del Puerto a zarelaxujte si na četných městských plážích. Až toho budete mít dost, můžete vyrazit za nádhernou přírodou např. do Sierra de Minas nebo do přírodního parku v Punta del Este.

Ubytování

Po příletu do Montevidea bychom pro přenocování doporučili např. hotel Puerto Mercado se snídaní v ceně za 535 Kč / os. noc. Další možnosti ubytování hledejte na osvědčených portálech Hotels.com a Booking.com.

Víza

Pro občany České republiky nejsou pro návštěvu země do 90 dní za účelem turistiky vyžadována cestovní víza.

Náhled letenky z Prahy do Uruguaye za 12 909 Kč

Uruguay z Prahy za 12 909 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)