Nové přímé lety Praha – New York s United Airlines
30.8.2018

Nové přímé lety Praha – New York s United Airlines

O této nabídce

Společnost United Airlines přichází s novou sezónní linkou z Prahy do New Yorku. Konkrétně budou létat na letiště Newark, nacházející se cca půl hodiny od centra New Yorku.

Tato linka by měla být provozována denně od 6. června do 4. října 2019 letadlem Boeing 767 -300. Předběžně se počítá s odlety v 18:05 z Newarku a v 10:10 z Prahy.

United Airlines bude tak třetí společností (po Delta Air Lines a American Airlines), která zavádí přímou linku Prahy do USA.

Kromě nové linky do Prahy ještě vedení United Airlines oznámilo zavedení přímé linky například Amsterdam – San Francisco, kam plánují nasadit Boeingy 787 Dreamliner. No máme se na co těšit. 🙂

 


guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Petr

Od roku 2019? Nebo už letos 2018?

Hans

Rok 2019 je správně, ale jinak je článek plný chyb. Spoj nebude létat OD 4. října, ale naopak DO 4. října. Bude to letní záležitost a s začátkem 7. června a koncem právě na začátku října. A je to třetí přímý spoj s USA, nikoliv s New Yorkem, AA létají do Praha – Philadelphia.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)