Uganda z Berlína za 9 271 Kč
16.1.2019

Uganda z Berlína

9 271

O této nabídce

 

Za krásné ceny se nyní dají sehnat letenky do trošku netradiční destinace – do africké Ugandy. S aerolinkou Brussels Airlines si můžete v průběhu první půlky roku zaletět do této africké země a to z Berlína za 9 271 Kč. V ceně letenky je odbavené zavazadlo, tak ať už plánujete s sebou sbalit cokoliv (téměř cokoliv), tak se vejdete.

Uganda je velice rozmanitou zemí, která má cestovatelům rozhodně co nabídnout. Pokud chcete spatřit divokou zvěř, tak se vydejte na severovýchod do Národního parku Murchison Falls na břehu Albertova jezera či na jihovýchod do parku Queen Elizabeth, který leží mezi jezery Edvardovým a Jiřího. Na trek se zas vydejte v nádherném pohoří Ruwenzori s nejvyšším bodem Mt. Stanley tyčícím se do výšky více jak 5 tisíc metrů. Anebo se projděte neproniknutelným pralesem Bwindi, kde si lze domluvit i výlet za kriticky ohroženými gorilami horskými (je však finančně velmi náročný). Na zcela opačném straně země u hranic s Keňou zas navštivte národní park Mount Elgon se stejnojmennou čtyřtisícovkou, kterou se můžete pokusit zdolat, či oblastí vodopádů zvaných Sipi Falls.

Super termín vychází například 16. 2. – 5. 3. Tento termín rezervujte zde >>

  • Rezervujte: přímo v našem kalendáři 
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla do 23 kg + klasické příruční zavazadlo 
  • Dostupnost: leden – červen 2019
  • Termíny:

Ubytování

Jelikož do Entebbe přiletíte pozdě večer, doporučujeme vám přeci jenom alespoň jednu noc zde strávit. Jeden z hotelů, který můžeme doporučit, je The Lodge Kampala. Za pohodový dvoulůžák se snídaní zde dáte 620 Kč/os. Trošku levnější variantou je poté Sal´s Boutique Hotel, kde za standardní dvoulůžkový pokoj se snídaní zaplatíte 425 Kč.
Další možnosti ubytování v Ugandě můžete případně hledat na Booking.com nebo Hotels.com.

Víza

Pro občany České republiky platí vízová povinnost. Víza získáte po příletu na letiště Entebbe anebo si je můžete vyřídit dopředu na této stránce. Poplatek za jednovstupové turistické vízum činí 50 USD. Pokud byste plánovali přejet i do Rwandy či Keni, tak se vyplatí žádat o East African Visa za 100 USD.
Při cestě ještě budete mít pravděpodobně technické mezipřistání v některé jiné africké zemi (Rwanda, Burundi apod.). Ověřte si, zda je třeba zařízení formalit při mezipřistání.

Očkování

Přestože by očkování proti žluté zimnici nemělo být povinné, tak ho výrazně doporučujeme a je možné, že Vám i Mezinárodní očkovací průkaz kontrolován bude. Dále se všem cestovatelům doporučuje mít vakcinaci proti hepatitidě typu A i B. Pokud se budete pohybovat zejména na venkově, tak zvažte ochranu proti břišnímu tyfu. Malárie se v Ugandě taktéž vyskytuje, ovšem v případě preventivní ochrany ve formě moskytiéry a kvalitních repelentů není nutné brát antimalarika.

Náhled letenky z Berlína do Ugandy za 9 271 Kč

Uganda z Berlína za 9 271 Kč​​​​​​​


Bude se hodit

Letiště Berlín – Tegel (TXL)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)