Ubytování v Hiltonu – 171 Kč/os/noc
1.4.2015

Ubytování v Hiltonu

O této nabídce

aktualizováno: Článek byl publikovaný 1. 4., mrkněte do kalendáře, co to je za den. 😉

Užijte si luxus za směšnou cenu díky chybě v rezervačním systému hotelového řetězce Hilton! Ten dnes zveřejnil promokód 2015LIRPA, který má zlevnit jakoukoliv rezervaci v českých Hiltonech o 200 Kč. V případě, že budete rezervovat ubytování v zahraničí, sníží Vám tento promokód cenu rezervace o 200 jednotek místní měny (např. EUR, dolarů, liber apod.). Jako příklad uvádíme londýnský Hilton London Hyde Park, kde King Deluxe Room se snídaní běžně vyjde na 209 liber za noc. V případě uplatnění promokódu se tak dostanete na cenu 9 liber se snídaní pro 2, tj. 171 Kč na os. a noc. Promokód se vztahuje pouze na tarif „Easy cancellation“.

  • Rezervace: přímo na této stránce
  • Dostupné hotely: hotely po celém světě ve státech, kde je místní měna silnější než koruna (EU, USA, Velká Británie, Austrálie,…)
  • Dostupné termíny: duben – říjen, včetně letních prázdnin

[singlepic id=382 w=576 h=432 float=center]

Pokud máte problém se zadáváním kódu, zkuste ho zadat v obráceném pořadí. 🙂

 


Subscribe
Upozornit na
guest
47 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)