***** ubytování v Budapešti za 734 Kč na prodloužený víkend
9.2.2014

***** hotel v Budapešti na květnový prodloužený víkend - 734 Kč

O této nabídce

Chcete-li využít jeden z květnových prodloužených víkendů v luxusu za rozumnou cenu, můžete si zaletět nebo zajet do Budapešti (BUD).

Autobus, vlak, letadlo (zpáteční jízdenky, cena z Prahy)

  • Autobus – 7 – 7,5h –  Eurolines – od 680 Kč, Student Agency – 1000 Kč, (rezervace jízdenek na květen přibližně od dubna)
  • Vlak – jízdenka Včasná Evropa –ČD – 1072 Kč
  • Letadlo – csa.cz – 3225 Kč

MHD v Budapešti

V Budapešti doporučujeme zakoupit 3denní travel card za 4 150 HUF (cca 375 Kč), další druhy lístků v tomto odkaze.

[google-map-v3 shortcodeid=“b6003004″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Budapest{}4-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)