Ubytování – Soul – 0,97 Kč
2.6.2013

Ubytování – Soul – 0,97 Kč

O této nabídce

Pokud se chystáte do hlavního města Jižní Koreje, tříhvězdičkový Incheon Tourist Hotel nabízí ubytování za 0,97 Kč. Termínů je spousty, příkladem může být noc z 3. na 4. října. Vzhledem k tomu, že se zřejmě jedná o chybný tarif, doporučujeme hotel později (tj. po několika týdnech od rezervace) kontaktovat, jestli je rezervace v pořádku.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Soul, Korea{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)