Turecko – Istanbul z Prahy za 1 108 Kč
22.8.2019

Turecko - Istanbul z Prahy

1 108

O této nabídce

Turecký nízkonákladový dopravce Pegasus před pár okamžiky spustil promo akci, v jejímž rámci nabízí zpáteční letenky z Prahy do Istanbulu za skutečně parádních 1 108 Kč. V rámci akce pojmenované příznačně „1 Euro & Taxes“ tedy za zpáteční letenky zaplatíte 2 € + taxy, což suma sumárum činí oněch 1 108 Kč. Akce platí do neděle nebo do vyprodání zásob a vybírat můžete z termínů od 20 . listopadu do 15. prosince. Z našeho pohledu bude ideální časovou dotací prodloužený víkend od pátku do pondělí, resp. od čtvrtka do neděle. Tak s nákupem příliš dlouho neotálejte, neboť letenky mohou být brzo fuč!

Kde Aghata Christie nejpravděpodobněji dopsala Vraždu v Orient expresu a Agent 007 točil celkem tři ze svých 24 slavných „bondovek“? V Istanbulu – městě, které i vaše sny zaručeně změní ve skutečnost! Inspirujte se vůní orientu, nepřeberným množstvím barev, přeplněnou městskou dopravou, Velkým bazarem a šíleně sladkým jablečným čajem, co tu vypijete po dobře uzavřeném obchodě. Skvostným chrámem Hagia Sofia, očekáváním rybářů lovících na mostě vedoucím ke Galatské věži. Plavbou po Bosporu kolem tajuplné dívčí Dívčí věže, projížďkou v historické tramvaji z náměstí Taxim, procházkou potemnělým podzemím v Basilica Cistern a kebabem, protože ten nikde nechutná tak dokonale, jako právě zde!

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce 
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem 8 kg
 • Platnost akce: do 25. srpna
 • Dostupnost: 20. listopad – 15. prosinec
 • Příkladové termíny:
  • 22. – 25. 11. za 1 108 Kč (pá – po)
  • 29. 11. – 2. 12. za 1 108 Kč (pá – po)
  • 6. – 9. 12. za 1 108 Kč (pá – po)
  • 12. – 15. 12. za 1 108 Kč (čt – ne)

Ubytování

Bydlo v Turecku nepatří mezi nákladné položky. Mrkněte se na Booking, Hotels či AirBnB a objevte to pravé ořechové. My bychom vám doporučili třeba tento Kaftan hotel s vynikajícími referencemi za 618 Kč/os./noc včetně snídaně  anebo tento pěkný hotel Rumours Inn za 502 Kč/os./noc včetně snídaně. Lowcosťáci využijí tento jednoduchý Yazar hotel za 314 Kč/os./noc opět se snídaní v ceně.

 

Náhled letenky z Prahy do Istanbulu za 1 108 Kč

Turecko - Istanbul z Prahy za 1 108 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)