Turecká riviéra – Dalaman z Bratislavy za 1 529 Kč
2.7.2018

Turecká riviéra - Dalaman z Bratislavy

1529

O této nabídce

Kam jinam než k moři by měly v letních měsících směřovat vaše cesty. Lákají-li vás písečné pláže, teplé moře a méně tradiční destinace, tak zbystřete. Díky nové lince irského dopravce Ryanair, která byla před pád dny spuštěna z nedaleké Bratislavy do tureckého Dalamanu, máte možnost si zaletět na jihozápad této země přímo k vodám Egejského moře. Zůstat přitom nemusíte pouze v Dalamanu, neboť tamější letecký přístav je branou i do dalším letovisek v oblasti – Marmaris či Fethiye. Jelikož Ryanair provozuje linku pouze s jednou rotací týdně, tak není k dispozici tolik termínů. Nejlépe vychází závěr léta, kdy pořídíte zpáteční letenky za 1 529 Kč, což je opravdu zajímavá cena. Nemusíte se přitom obávat, že by vám v druhé polovině září nepřálo počasí. Okolní vody budou stále vyhřáty na 26 °C a sluneční paprsky chybět taktéž nebudou.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks většího příručáku limitovaného rozměry 55 x 40 x 20 cm a 1 ks menšího s limitem 35 x 20 x 20 cm
 • Dostupnost: srpen a září 2018
 • Termíny:
  • 9. – 16. 8. za 2 755 Kč
  • 30. 8. – 6. 9. za 1 996 Kč
  • 6. – 13. 9. za 1 826 Kč
  • 13. – 20. 9. 1 826 Kč
  • 20. – 27. 9. za 1529 Kč

Ubytování

V oblíbeném turistickém letovisku bychom si vybrali tento pohodový hotel se skvělým hodnocením za 504 Kč/os./noc včetně snídaně. Další možností bude nalézt bydlo v přímořském letovisku Sarigerme ležícím jen kousek od samotnému Dalamanu – tento pěkný hotel si můžete dopřát za 548 Kč/os./noc. Ostatní nabídky v lokalitě na vás čekají na klasickém Bookingu nebo mrkněte na srovnavač služeb Trivago. 

Jak do Bratislavy

Z Prahy je nejvýhodnější využít autobusového spojení společnosti Regiojet, kteří pokrývají trasu více spoji. Jízdenka vás vyjde na 299 Kč/směr. Pokud do autobusu přistoupíte v Brně, pak počítejte s cenou 149 Kč/směr. Jelikož je odlet naplánován na 15:50, tak Vám zcela postačí jet ranním spojem.

Vlakové spojení, které bude jistě pohodlnější, nabízejí i České dráhy a při včasném nákupu Vás jízdné nevyjde o moc dráže než bus.

Pro přesun z centra na letišti využijte autobusovou linku 61 odjíždějící z Hlavní vlakové stanice. Doba jízda by měla být 21 minut.

 

Náhled letenky z Bratislavy do Dalamanu za 1 529 Kč

Turecká riviéra - Dalaman z Bratislavy za 1 529 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)