Trinidad a Tobago z Vídně za 11 996 Kč
31.1.2019

Trinidad a Tobago z Vídně

11 996

O této nabídce

Se zajímavým tarifem do oblasti Karibského moře vyrukovala Air Canada, která nabízí zpáteční letenky z Vídně na souostroví Trinidad a Tobago, ležící jen kousek od břehů Jižní Ameriky, za 11 996 Kč. Do této lákavé a zatím ne tolik navštěvované země se můžete vydat na konci zimy (v březnu) anebo během máje, přičemž se můžete těšit na velmi pěkné slunečné počasí a oblohu bez mráčků (hlavní sezona probíhá na ostrovech od prosince do května).  Na samém jihu karibské oblasti vás čeká ničím nerušená pohoda, dlouhé písečné pláže a skvělé možnosti potápění či šnorchlování. Opomenout bychom však neměli ani krásnou přírodu lákající zejména na aktivitu zvanou „birdwatching“ neboli pozorování ptactva (na ostrovech se totiž vyskytuje několik stovek druhů).

Cestou z Trinidadu do střední Evropy se nevyhnete jednomu delšímu přestupu. Rozhodně nejzajímavější je pak kombinace s téměř celodenním stopoverem v kanadském Torontu, kde však nemusíte nocovat. Určitě nezůstávejte na letišti a využijte zastávku naplno! Vydejte se k Niagárským vodopádům nebo do Hokejové síně slávy.

Pokud vás to z Trinidadu potáhne i na Tobago, využijte k přesunu buď tyto trajekty anebo letecké spoje společnosti Caribbean Airlines.

Ubytování

Vzhledem k pozdnímu příletu bychom vám určitě doporučili minimálně první noc strávit v Port of Spain. Vyberte si zde třeba tento slušný apartmán v centru města za 9 32 Kč/os/noc. Při hledání dalšího bydla by vám neměl uniknout tento velmi dobře hodnocený & oblíbený čtyřhvězdový hotel ve městě Couva na západním pobřeží ostrova Trinidad za 595 Kč/os./noc včetně snídaně. Při preferenci jiného typu bydlení vám dobře poslouží Booking či Hotels.com.

Víza

Ke vstupu na území Trinidadu a Tobaga našinci žádné vízum nepotřebují. Rozhodně byste však neměli opomenout přestupy v Kanadě, kvůli kterým vám vzniká povinnost zařídit si elektronickou registraci eTA. To hravě zvládnete za pár minut na této stránce. Poplatek za registraci činí 7 CAD.

 

Autopůjčovna

Abyste z návštěvy ostrova Trinidad resp. Tobaga vytěžili maximum, určitě se vyplatí disponovat pomocníkem ve formě vlastního auťáku. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě… jen mějte na paměti, že se na obou ostrovech řídí vlevo!

Náhled letenky z Vídně do Port of Spain za 11 996 Kč

Trinidad a Tobago z Vídně za 11 996 Kč

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)