Trinidad a Tobago z Prahy za 13 240 Kč
6.3.2019

Trinidad a Tobago z Prahy

13 240

O této nabídce

S velmi pěkným tarifem přichází United Airlines a lákají cestovatele k výletu na samotný jih Karibské oblasti. Zpáteční letenky z Prahy do Port of Spain ležícím na ostrově Trinidad pořídíte za 13 240 Kč. Cestou za oceán vás v obou dvou směrech čeká vždy jeden přestup v New Yorku, přičemž zejména ten 10-hodinový při cestě na Trinidad přímo vybízí i k rychlé návštěvě Manhattanu. Tarif obsahuje i odbavené zavazadlo, byť v Karibiku toho k životu opravdu mnoho nepotřebujete. A kdy se můžete do malého ráje na zemi vydat? Téměř kdykoliv od konce srpna do začátku října, stačí si vybrat z termínů v našem kalendáři.

Souostroví Trinidad a Tobago leží na jižním okraji Karibiku nedaleko jihoamerických břehů. Čeká vás zde ničím nerušená pohoda, dlouhé písečné pláže a skvělé možnosti potápění či šnorchlování (popř. i dalších vodních aktivit). Opomenout bychom však neměli ani krásnou přírodu lákající zejména na aktivitu zvanou „birdwatching“ neboli pozorování ptactva (na ostrovech se totiž vyskytuje několik stovek druhů).

Pokud vás to z Trinidadu potáhne i na Tobago, využijte k přesunu buď tyto trajekty anebo letecké spoje společnosti Caribbean Airlines.

Ubytování

Vzhledem k velmi pozdnímu příletu bychom vám určitě doporučili minimálně první noc strávit v Port of Spain. Vyberte si zde třeba takovýto dobře hodnocený apartmán za 873 Kč/os/noc. Při hledání dalšího bydla by vám neměl uniknout tento dobře hodnocený hotel se snídaní v ceně ve městě Couva na západním pobřeží ostrova Trinidad za 595 Kč/os./noc včetně snídaně. Při preferenci jiného typu bydlení vám dobře poslouží Booking či Hotels.com.

Víza

Ke vstupu na území Trinidadu a Tobaga našinci žádné vízum nepotřebují. Rozhodně byste však neměli opomenout přestupy v USA, kvůli kterým vám vzniká povinnost zařídit si elektronickou registraci ESTA. Hravě si ji zvládnete vyklikat za pár minut na této stránce. Poplatek za registraci činí 14 USD.

Autopůjčovna

Abyste z návštěvy ostrova Trinidad resp. Tobaga vytěžili maximum, určitě se vyplatí disponovat pomocníkem ve formě vlastního auťáku. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě… jen mějte na paměti, že se na obou ostrovech řídí vlevo!

Náhled letenky z Prahy na Trinidad za 13 240 Kč

Trinidad a Tobago z Prahy za 13 240 Kč

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)