Trinidad a Tobago mimo sezónu – 10718 Kč
10.4.2019

Trinidad a Tobago mimo sezónu

10 718

O této nabídce

Vyrazte na přelomu června a července na jih Karibské oblasti. Pravda, na konci června bude už období dešťů, počítejte tedy s tím, že vám tam sprchne, ale nebude pršet určitě celou dobu. Cestou tam i zpět máte delší stop v New Yorku, který můžete v klidu využít pro návštěvu Manhattanu nebo pro nákupy v nedalekých Jersey Gardens. Do Trinidadu a Tobaga můžete vyrazit s United například 27. června s návratem 6. července Rezervuj tento příklad >>

Proč letět do Trinidadu a Tobaga?

Tohle souostroví leží na okraji Karibiku kousek od břehů Jižní Ameriky. Čekají vás tu parádní písečné pláže, šnorchlování, potápění, zkrátka různé vodní aktivity.  Opomenout bychom však neměli ani krásnou přírodu lákající zejména na aktivitu zvanou „birdwatching“ neboli pozorování ptactva (na ostrovech se totiž vyskytuje několik stovek druhů).

Pokud vás to z Trinidadu potáhne i na Tobago, využijte k přesunu buď tyto trajekty anebo letecké spoje společnosti Caribbean Airlines.

Ubytování

Vzhledem k velmi pozdnímu příletu bychom vám určitě doporučili minimálně první noc strávit v Port of Spain. Vyberte si zde třeba takovýto dobře hodnocený apartmán za 873 Kč/os/noc.  Při hledání dalšího bydla by vám neměl uniknout tento dobře hodnocený hotel se snídaní v ceně ve městě Couva na západním pobřeží ostrova Trinidad za 595 Kč/os./noc včetně snídaně.

Víza

Ke vstupu na území Trinidadu a Tobaga našinci žádné vízum nepotřebují. Rozhodně byste však neměli opomenout přestupy v USA, kvůli kterým vám vzniká povinnost zařídit si elektronickou registraci ESTA. Hravě si ji zvládnete vyklikat za pár minut na této stránce. Poplatek za registraci činí 14 USD.

Autopůjčovna

Abyste z návštěvy ostrova Trinidad resp. Tobaga vytěžili maximum, určitě se vyplatí disponovat pomocníkem ve formě vlastního auťáku. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě… jen mějte na paměti, že se na obou ostrovech řídí vlevo!

Náhled letenky z Prahy do Trinidadu a Tobaga za 10 718 Kč

Trinidad a Tobago mimo sezónu - 10718 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)