Tour po Jihovýchodě USA z Prahy za 11 761 Kč
8.6.2017

Tour po Jihovýchodě USA z Prahy

O této nabídce

Zajímavý výlet lze naplánovat na sklonku letního období po jihovýchodním pobřeží Spojených států amerických. Díky pěkně naceněným letenkám od společností British Airways a American Airlines se z Prahy vydejte do prosluněného Miami a posléze se vraťte do rodné kotliny z texaského Houstonu. Tato multi-city kombinace Vás vyjde na hezkých 11 761 Kč.

Jakmile přiletíme do Miami, tak si vyzvedneme klíčky od předem vybraného auťáku a hurá za dobrodružným výletem. Nejprve zamíříme až k nejjižnějšímu bodu kontinentálního území USA – Key West na jedny z nejhezčích pláží z celé Floridy (ale připravíme na to svou peněženku, neb ceny zde nejsou z nejnižších a několik desítek dolcků se nám rozletí jen luskneme). Dál na jih už to nepůjde, takže otočku a vzhůru na sever. Zastavíme se v národním parku Everglades, kde si dáme bacha na aligátory a proletíme se po hladině zdejších mokřadů vrtulovým vznášedlem. Naší další zastávkou se stane mys Canaveral, kde zkontrolujeme americký vesmírný program. Zároveň však máme na mysli další itinerář, tak neblázníme a let na Měsíc odkládáme (až bude nějaká cool akce, tak nás stejně kluci ze Zaleťsi upozorní). V Orlandu nás chytne trochu nostalgie, zavzpomínáme na dětská léta a nenecháme si ujít návštěvu Walt Disney World. Pokračujeme na západní pobřeží do Tampy, po všech těch přejezdech v káře uvítáme možnost další skvělé koupačky a následně pokračujeme v relaxu na baru. Cestu si můžeme udělat ještě zajímavější zastávkou v Jacksonville, městě s největší stálou populací na Floridě. Minimálně na dobrý oběd se zastavíme i v hlavním městě celého státu – Tallahassee. A posledním floridským stopem se stane město Pensacola, kde si užijeme další koupačku a dáme trochu plážového chillu. Posléze se již přesuneme do státu Louisiana a pulsujícího New Orleans. Před ruchem velkoměsta se ideálně schováme v jazzovém baru a u sklenky whiskey promyslíme další plány. Uniknout by nám neměly ani místní pivní speciály z nedávno otevřeného pivovaru NOLA. Když budeme mít stále dost času, omrkneme i ulice Baton Rouge a následně už zamíříme do cílové destinace v podobě Houstonu. Samotnou specifickou  atmosféru Texasu umocní i zdejší multikulturní prostředí se silnou populací „zatím“ menšin. Jelikož je v Texasu povolené volné nošení zbraní, tak neděláme bejkárny, ale naopak si na pořádně krvavém stejčku z bejčka pochutnáme. Za dva týdny jsme toho stihli až až, tak vracíme auťák a v letadle už zase spřádáme plány, kam na další dovču. 🙂

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 23 kg  a 1 ks klasického příručáku
  • Dostupnost: léto / podzim 2017
  • Termíny:
  • Tip: hledej jako multi-city -> Praha – Miami a Houston – Praha

Ubytování

Při výberu ubytování během vaší cesty po Jihovýchodě se spolehněte na oblíbený Booking s nejširší nabídkou neděravých střech a pohodlných matrací. Nabídky ubytka lze taktéž porovnat na stránkách Trivago. Od věci nebude ani prošmejdění aktuálních volných apartmánů na serveru AirBnB.

 

Autopůjčovna

Jak je již patrné z předcházejících vět, tak bez káry tendle trip prostě nepůjde. Nebo alespoň ne tak snadno a s maximální pohodou a komfortem, jaký Vám zapůjčený auťák nabídne. Především si však můžete celý itinerář výletu libovolně upravit podle svých nejlepších představ. Doporučujeme si automobil vybrat dopředu v naší půjčovně a klíčky si vyzvednout ihned po příletu do Miami, přičemž následně ho odevzdáte zase na letišti – tenktoráte však v Houstonu.

Víza

S vízy si nemusíte extra lámat hlavu. Pro vstup na území Spojených států amerických Vám postačí vyplněná elektronická registrace ESTA. Celý online proces jejího získání trvá pár minut a po zaplacení poplatku 14 USD máte vyhráno.

Náhled letenky z Prahy na Floridu a zpět z Texasu za 11 761 Kč

 

Tour po Jihovýchodě USA z Prahy za 11 761 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)