Tour de Japan s návštěvou Šanghaje za 12 699 Kč
6.8.2018

Tour de Japan s návštěvou Šanghaje

12699

O této nabídce

Přicházíme s krásnou akcí a to převážně pro milovníky Japonska. Zaleťte si do země vycházejícího slunce se zastávkou v čínské Šanghaji. Odlétá se z Prahy, není tedy třeba nikam dojíždět. V Šanghaji strávíte den a poté se přesunete do Tokya. Na prozkoumání krás Japonska máte cca 14 dní, během kterých se přesunete na jižní ostrov Japonska Okinawu, odkud se pak odlétá zpět přes Šanghaj do Prahy. Cena za tento trip (open jaw) je 12 699 Kč a letenky jsou dostupné od listopadu do ledna.

Japonsko je nádherná a dosti specifická země. Na 14 dní se tu snadno zabavíte. Z Tokya můžete pokračovat do Kanazawy, Nary, Osaky, Kjóta, nebo Hirošimy. Dále se můžete vydat navštívit jeden z nejznámějších hradů Japonska Himeji a po pár dnech přeletět na Okinawu, kde se už můžete oddat jen lenošení, relaxování a užívání si příjemného počasí (denní teplota v listopadu se zde pohybuje kolem 21 °C).

Příkladový termín 8. 11. – 25. 11. rezervujte zde >>

Ubytování

Ubytování v celém Japonsku (ale i v Šanghaji) si můžete buknout klasicky na Hotels.com, Booking.com, a nebo na asijské verzi bookingu na Agodě.
Určitě strávíte pár nocí v Tokyu, zde můžeme doporučit hotel Tmark City Hotel Toyko Omori, kde dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou stojí 900 Kč/osobu.

V Šanghaji doporučujeme se ubytovat v Youcun Apartment – Dong Yuan Yi Cun, který se nachází nedaleko Šanghajské věže. Za apartmán pro 2 osoby zde zaplatíte 850 Kč/osobu. Jako další alternativou je (a trošku luxusnější) je Novotel Shanghai Clover, kde za noc v krásném dvoulůžkovém pokoji zaplatíte necelých 1000 Kč/osobu.

Pokud si ani na jednom z výše zmíněných portálů nevyberete, zkuste juknout na AirBnB.

Doprava po Japonsku

Na hlavním ostrově (Honšú) si samozřejmě můžete půjčit auto a projet si celý ostrov dle svého. Jen si nezapomeňte s sebou vzít mezinárodní řidičský průkaz. Na rozdíl od jiných asijských zemí – zde vám auto bez mezinárodního řidičského průkazu opravdu nepůjčí!
My bychom každopádně doporučili se pohybovat po Japonsku veřejnou dopravou, a to převážně vlaky (nejlépe šinkanzeny). Ty jezdí na hlavních tazích mezi velkými městy, což bohatě stačí. Zvažte, zda si nepořídit Japan Rail Pass – týdenní vás přijde na 5 700 Kč, dvoutýdenní kolem 9 000 Kč). Více informací o Rail Passu naleznete online zde.

Přelet z Honšú na Okinawu

Pro přelet na Okinawu z hlavního ostrova můžete využít například společnosti Jetstar. Let například z Osaky trvá cca 2 a půl hodiny a přijde na necelých 900 Kč.

Další alternativou je trajekt, který jezdí trasu Kagoshima – Naha, ale trvá několik hodin a určitě se nevyplatí.

Víza

Do Japonska občané České republiky nepotřebují pro vstup do 90 dnů víza.

Při pobytu kratším jak 144 hodin v Šanghaji nepotřebujete vízum do Číny, stačí vám odletová letenka a potvrzení o rezervaci ubytování v Šanghaji, kterou předložíte na letišti.

 

Náhled letenky „open jaw“ z Prahy do Japonska za 12 699 Kč

Tour de Japan s návštěvou Šanghaje za 12 699 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)