Toskánsko – Pisa – Ryanair – 520 Kč
16.3.2013

Toskánsko – Pisa – Ryanair – 520 Kč

O této nabídce

Na dubnový prodloužený víkend můžete využít stále zavádějící ceny Ryanairu, který nabízí zpáteční letenky z Norimberku do Pisy za 520 Kč. Zaletět si tam můžete třeba 18. – 21. dubna. Opět připomínáme, že je třeba dodržet podmínky kabinového zavazadla – 1 kus, rozměry 55 x 45 x 20 cm a maximálně 10 kg.

Aktuálně levný hotel v Pise stojí 473 Kč/os/noc.

Jak se dostat levně do centra a další tipy naleznete v naší rubrice Letiště.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Pisa, italy{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)