Toronto z Vídně za 7 966 Kč
5.11.2018

Toronto z Vídně

7966

O této nabídce

Jistě jste si dobře všimli, že ceny letenek z Vídně do Spojených států amerických v poslední době zaznamenaly z pohledu cestovatelů velmi příjemný propad. Ne jinak je tomu i v případě sousední Kanady a destinací na východním pobřeží. Zpáteční letenky z Vídně do Toronta pořídíte za parádních 7 996 Kč. Za tuto cenu se do nejlidnatějšího města země javorového listu podíváte na přelomu jara a léta v měsících květnu a červnu. Několik termínových kombinací je dostupných také v měsíci září. Základní cena obsahuje jen příruční zavazadlo, s nímž byste však týden v Kanadě zvládnout měli. A pokud přeci jen budete odbavený bágl potřebovat, si ho dokoupíte za příplatek 50 €/ks/směr. Cestou vás čeká vždy jen jeden rychlý přestup, takže na ní rozhodně nestrávíte celý den.

Tak se do Toronta vydejte třeba na začátku května a díky státnímu svátku využijte volného dne navíc -> 4. – 11. 5. za 7 966 Kč >> REZERVUJ ZDE

Ubytování

Přímo v centru Toronta se můžete ubytovat v tomto jednoduchém hotelu za 1 048 Kč/os./noc anebo využijte možnosti bydla v tomto guesthousu za 942 Kč/os./noc. Další nabídku ubytovacích kapacit v Torontu i jeho okolí naleznete na Hotels.com či Bookingu.

Víza

Do Kanady si bude potřeba předem zajistit elektornickou registraci eTA. To hravě zmáknete na těchto stránkách za pár minut a po zaplacení správního poplatku 7 CAD je vaše.

Autopůjčovna

Abyste nebyli fixováni jen na pobyt v konkrétních městech, tak nebude od věci si na pár dná zapůjčit auťák a oblast kolem Velkých jezer a řeky Sv. Vavřince pořádně projet. Podívejte se do naší autopůjčovny a vyberte si káru dopředu.

Náhled letenky z Vídně do Toronta za 7 966 Kč

Toronto z Vídně za 7 966 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)