Toronto z Prahy za 11190Kč!
24.5.2015

Toronto z Prahy

O této nabídce

Akční letenky do Kanady bývají opravdu dost ojedinělé, jsme tedy rádi, že Vám můžeme nabídnout tyto superlevné letenky do Toronta. Odtud je přímo povinností se vydat k Niagarským vodopádům! Zpáteční letenky Wroclawi( WRO) do Toronta (YYZ)  a zpět do Prahy (PRG) jsou k dispozici za cenu 10990Kč! Jelikož je odlet s polskými aeroliniemi LOT, prvně pojedete autobusem Prahy do Wroclawi, se společností Polskibus, standartní cena 200Kč, akční nabídky už od 13Kč (200 Kč zahrnuto v ceně). Příkladový termín může být odlet 24.9. z Wroclawi (WRO) do Toronta (YYZ) a zpět 7.10. z Toronta (YYZ) do Prahy (PRG) pořídíte za cenu 10 957Kč, rezervace zde. Jízdenku do Wrocawi rezervujete na stránkách Polskibusu, rezervace na září a dále ještě nejsou k dispozici.

Termíny

  • Termíny od konce září do března, mimo celých Vánočních svátků i Nového roku
  • Váš termíny si můžete vybrat z tohoto kalendáře
  • V ceně pouze příruční zavazadlo 55 x 40 x 23 cm a malé osobní zavazadlo 40 x 35 x 12 cm
  • let do Toronta poletíte s Boeingem 787-800 dreamlinerem

Ubytování

V centru Toronta bychom bydleli například v tomto jednoduchém ubytování za 556 Kč/os/noc na příkladový termín.

Jak se dostat k Niagarským vodopádům

Z Toronta k Niagarským vodopádům se dostanete za přibližně 1,5h například autobusem Greyhound (cena cca 22 CAD, rezervaci doporučujeme dopředu).

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)