New York, Havana a Kanada – od 4285 Kč
27.8.2017

New York či Toronto

O této nabídce

Aktualizace: 31. 8., otázky a odpovědi k této akci v novém příspěvku >>

Aktualizace 28. 8., 8:56, pohoda, žádná změna, rezervace hrazené převodem neplaťte, neuhrazené rezervace ze včera jsou bohužel propadlé.

Aktualizace 27. 8., 22:06, letenky jsou zatím stále v pořádku vystaveny, nemáme zatím žádné indicie ani informace, že by se měly rušit.

Aktualizace: 27. 8. 18:00, letenky již dostupné bohužel nejsou.

Tak to je pecka! Air Canada právě prodává letenky do New Yorku, na Kubu nebo do Kanady na příští jaro už za 4285 Kč. Pokud o některé z těchto destinací uvažujete, s nákupem nečekejte doslova ani minutu!

Pro případ, že by se jednalo o chybu, letenky rozhodně plaťte kartou. Letenky Vám v takovém případě vystaví automat ihned a výrazně tím snížíte riziko zrušení letenky či jiných problémů.

Náhled tarifu

 

New York, Havana a Kanada - od 4285 Kč

New York, Havana a Kanada - od 4285 Kč

New York, Havana a Kanada - od 4285 KčNew York, Havana a Kanada - od 4285 Kč


guest
43 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
padrino11

Letenku za 20 tis. umí koupit do NY každý. Kdo jí chce levně chodí na podobné stránky. Není to o národnosti (myslím, že s výjimkou Sev. Koreje fungují podobné v každé zemi). Aerolinka nabízí, zákazník kupuje (nabídka/poptávka).
Letenky se prodávají i za 1 euro (cena zjevně pod náklady, je to error, nebo marketingová akce? Jednou tak a jednou jinak.). Také není výjimka Polsko za 18 tis. z Prahy v economy, nebo pouhá změna jména na letence za 300 USD.

Ale k věci: Podle twitteru Air Canada budou vystavené letenky uznány.

Jarda

Společnost ruší všechny chybně naceněné letenky, kde nebyl započítán palivový příplatek. Takže si zazpívejte všichni od Katapultu… Někdy příště… Trochu to páchne přístupem, přijít k něčemu hodně lacino. Jako bych v tom poznával spoustu Čechů.

Vasek

Mužeš uvést nějaký zdroj k podpoření tohoto tvrzení? Já mám zatím letenky OK.

Jarda

Je plebejské tykat člověku, kterého vůbec neznáte. Zdroj. HN 28.8.2017.

Vasek

Pokud mám zdroj HN brát jako ten článek na idnesu tak toto opravdu není věrohodný zdroj ale citace lidí tady z fora a názory novináře. A vykat anonymnimu člověku na internetu? Vážně ? 😀

Milan

Ahoj Jardo, ty ušáku jeden. Že ty máš trochu zmatek v emocích, protože ti skrytá závist přebíjí rozum. To, že letenky třeba i zruší, se opravdu může stát. A nic na tom není, nejde o život. Jen to, že ti to udělá radost, je spíš smutné. A nazývat vzniklou situaci, kdy aerolinka nabízí na svém webu letenku a já si ji koupím, aniž bych mohl tušit, jestli jde o akci nebo chybu, „českým přístupem“, vypovídá jen o tvé malosti, o ničem jiném. I proto, že letenky šly napříš Evropou. Pokud letenky zruší, tak se nic moc nestane (byl jsem v NY na jaře a poletím letos ještě 2x a ty?), usnu i tak v klidu. Tak se měj fajn.

PS : poznámka o plebejství je v daném kontextu nesmyslná a ukazuje, že rád používáš cizí slova bez jejich důkladné znalosti

Jarda

Kam se chystáte, kde jste byl, co jste zažil… tím si můžete ohromovat Vaše blízké. O mé znalosti se nestrachujte, jsou více než dostatečné. Věřím, že člověka skutečně naštve nepodařený kauf. A je správné si vzít zpět, co druhému nepatří. Analogicky rovnocenné situaci, kdy někomu budete vracet například 300,- Kč a omylem mu vrátíte 3000,- Kč. Jistě se budete snažit rozdíl získat zpět. Ale je to těžké vysvětlit lidem, kteří často vyrůstali v prostředí, kde druhé šidit bylo běžné. Burani si skutečně tykají i na sociálních sítích. Dobrou.

Antonin

Ahoj Vašku,

letenky zakoupené přes náš web stále drží. Tak snad tomu bude i nadále. 🙂

Tonda

Vasek

Mám to přes letuška.cz uvidíme. Pokud to do pátku vydrží tak začnu mít radost 😀

Milan

Včera v 15:30. Samozřejmě se nedá radovat, je mnoho možností, proč je zatím zrušeno nebo naopak nezrušeno (např. zrušit letenky nakoupené přes třetího prodejce může být jednodušší než ty z vlastního systému, nebo nejprve prochází systém od zprostředkovatelů a až později se dostanou k vlastním prodaným letenkám), co já vím, možností je spousta… Má už někdo 100% informaci, že zrušili přidělené letenky koupené a zaplacené přímo přes AC? Event. ze zkušeností, jak dlouho je obvykle nejistota, než zruší nebo nezruší (řády dnů, týdnů?)

Bohdan

Nase zruseny, objednano a placeno vcera, pred hodinou mail o zruseni.

Milan

Tak budu čekat 🙂

Milan

Zatím letenky stále drží, i na booking manage. Uvidíme, co v noci.

Milan

Koupen NY přímo přes AC, zaplaceno kartou. Přišel potvrzovací email i čísla airticket. Na booking manage zatím OK, zrušení zatím není ani v mailu. Tak uvidíme, co se bude dít.

Mikesz

To jste kupoval dnes nebo včera?
Díky

gnk

Myslim ze treba pockat minimalne dnes do noci ako sa predcasne radovat. Je pondelok, v Kanade je posun -6hodin a myslim ze dnes budu intenzivne stornovat.

Nicky

Mám dotaz k těmto letenkám.

Emailem mně přišlo pouze potvrzení rezervace, nikoliv e-tickety.
Rezervace je k dohledání na webu aerolinek, peníze jsou pouze blokované, nikoliv stržené a e-tickety nejsou vystaveny, rovněž aplikace pro sledování tripů e-tickety nevidí. Předpokládám tedy, že Air Canada nejspíše ani e-tickety nevystaví. Pokud by chtěla, tak by tak už učinila ne?

Nicky

Děkuji za odpověď – kupovala jsem přímo u Air Canada na jejich webu /PRG-NY 200 USD os/, protože tuzemské weby padaly a nešlo mi to.

Nicky

Děkuji

Mikesz

Dobry den.Uz je ted pozde se vzrusovat a resit? p.s. NewYork

Lenka

Mám letenky do Toronta, zaplacené kartou, poslané elektronicky. Platí? Děkuji

Adam

Dobrý den,
postupoval jsem špatně a poslal jsem peníze na účet převodem.
Poradíte mi, jak nyní postupovat?

díky

Matyáš

Funguje ta aplikace i na IOS? Děkuji

Matyáš

Díky!

Marie Thomsenová

Dobrý den,

letenku do New Yorku sem si stihla objednat, mám to ale pouze jako rezervaci, kterou je třeba do 30.8. uhradit. Můžu počítat s tím, že letenka bude moje? Díky

Veronika

Dobrý den, Mnichov – Havana mi to ukazuje přes 14 000 Kč. Letenky už nejsou?

Honza

Ty letenky jsou stale aktualní? Zkousel jsem Kubu a New York a vše pryč…

Tomáš

Je eror pouze u mě nebo je váš vyhledávač několik hodin přetížený a nejde nic vyhledat? Díky

Michaela

New york v únoru, nemáte tip na nějaký termín? Děkuju.

Viliam

Kúpené 4 letenky na Kubu v apríli za 21400 CZK! Viete prihodiť typy na dopravu a ubytovanie?

Mony

Ubytovanie ries priamo na Kube. V turistických oblastiach ubytováva každý ale ubytuj sa len u tých čo to robia oficiálne majú na dome vždy značku vyzerá ako trochu zahnuté veľké „i“. Pri 4 osobách sa vám už vyplatí aj požičať auto, niečo ako medzimestská autobusová doprava tam moc nefunguje, chodí jedna spoločnosť Viazul ale napr. do Varadera chodia iba 2 spoje z Havany za den to samé napr. Vinales. Autobusy sú v sezóne vzpredané niekoľko dní dopredu takže občas je dosť ťažké zapasovať bus do plánov. Preto auto ponúka väčšiu slobodu pohybu. Ceny benzínu sú cca ako na SK. (Boli sme tam v marci a môžem len odporúčiť fakt zážitok).

Michal

A jak se ti to podařilo koupit? Když kliknu na rezervuj, cena je trojnásobná, díky…

Viliam

Tu pomôže len rychlost, objednával som hneď ako som dostal notifikáciu z tohto webu.

Petra

Prosím, nenajde se ještě nějaký únorový termín na Kubu? Díky 🙂

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)