Toronto – Skyteam
7.1.2014

Toronto – Skyteam

O této nabídce

Podstatná část Skyteamu se složila, abyste mohli pohodlně letět z Prahy do kanadského Toronta. Nejen, že se v obou směrech dopravíte pod 11 a půl hodiny za 11.475 Kč, ale ještě budete moci otestovat hned 4 různé aerolinky (ČSA, KLM, Delta a Alitalia). Z Toronta se potom za pár kanadských dolarů můžete podívat na Niagarské vodopády.

Jako příklad uvádíme termín 16.5. – 26.5.. Pokud Vám tento termín nevyhovuje, můžete si v našem vyhledávači sami najít jiný let nebo nám napsat do komentářů termín, kdy byste přibližně chtěli letět.

Kdo uvažuje o letní brigádě v Kanadě, rozhodně doporučujeme využít této akce a koupit si letenku už nyní. Letenku na 12.6. až 5.9. je možné pořídit za 12.284 Kč.

Podmínky tarifu:
Rezervace: do 21.1. nebo do vyprodání zásob
Odlet: do 15.6.
Pobyt: až 90 dní

Pokud jste ještě nezaregistrovali tu dobrou zprávu z minulého roku, vězte, že už znovu nepotřebujeme do Kanady vízum! 🙂

Poměrně hezké ubytování v centru Toronta pořídíte na nové koleji torontské univerzity přibližně za 500 Kč na os. a noc.

Jestliže nechcete po okolí cestovat autobusem, doporučujeme Vám půjčit si také auto v naší autopůjčovně.

[google-map-v3 shortcodeid=“670ee4f9″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Toronto{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)