Toronto a Montréal z Vídně za 8 977 Kč
3.10.2018

Toronto a Montréal z Vídně

8977

O této nabídce

V posledních dvou týdnech jsme byli doslova bombardováni akcemi do Spojených států amerických. Její severní soused – Kanada však zůstávala lehce opomíjena. Pro ty, kteří se tedy chystají na severoamerický kontinent na sklonku jara či začátku léta příštího kalendářního roku a zároveň preferují východní kanadské pobřeží, by měly být zajímavé letenky do z Vídně do Toronta za 8 977 Kč i Montréalu za 9 601 Kč. Jak je již zvykem nejlevnější zmíněné tarify obsahují v základní ceně jen příruční zavazadlo. Výhodou těchto letenek jsou však rychlé přestupy v obou dvou směrech, které minimalizují dobu strávenou na cestě.

Tak se vydejte třeba do Toronta, navštivte Hokejovou síň slávy a zajeďte si k Niagárských vodopádům. To vše v době májových svátků – tj. od 3. do 12. května za 8 977 Kč >> REZERVUJ ZDE

Ubytování

Přeci jen do máje příštího roku je ještě času dostatek, takže s rezervací ubytování není nutné spěchat. Kdo chce mít však jistotu, tak se na Hotels.com či klasický Booking mrkne již nyní.

Víza

Do Kanady si bude potřeba předem zajistit elektornickou registraci eTA. To hravě zmáknete na těchto stránkách za pár minut a po zaplacení správního poplatku 7 CAD je vaše.

Autopůjčovna

Abyste nebyli fixováni jen na pobyt v konkrétních městech, tak nebude od věci si na pár dná zapůjčit auťák a oblast kolem Velkých jezer a řeky Sv. Vavřince pořádně projet. Podívejte se do naší autopůjčovny a vyberte si káru dopředu.

Náhled letenky z Vídně do Toronta za 8 977 Kč

Toronto a Montréal z Vídně za 8 977 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)