Toronto – 8 178 Kč
28.7.2014

Toronto

O této nabídce

Chcete-li navštívit v září Niagarské vodopády a navštívit kosmopolitní Toronto, využijte multicity letenky Air Transat z Dublinu (DUB) do Toronta (YYZ) s návratem do Prahy (PRG). Příkladem může být odlet 26. září s návratem 7. října – Rezervuj tento příklad >>

Další možné termíny

Jak se dostat do Dublinu

Do Dublinu létá Ryanair a Aer Lingus. Pokud pocestujete z Prahy na příkladové datum, použili bychom jednosměrný let s Ryanairem 25. září za 1335 Kč.

Ubytování v Torontu

V centru Toronta bychom bydleli v tomto jednoduchém ubytování za 664 Kč/os/noc.

Jak se dostat k Niagarským vodopádům

Z Toronta k Niagarským vodopádům se dostanete za přibližně 1,5h například autobusem Greyhound (cena cca 22 CAD, rezervaci doporučujeme dopředu).

[google-map-v3 shortcodeid=“67641418″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Toronto{}5-default.png|Niagara Falls{}6-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)