Tonga a Nový Zéland z Mnichova za 20 666 Kč
14.3.2018

Tonga a Nový Zéland z Mnichova

20666

O této nabídce

Takovou to akci jsme zde opravdu ještě neměli! Vydejte se na druhou stranu zeměkoule do vod jižního Pacifiku, kde se nachází souostroví Tonga. Více o něm možná slyšeli jen zasvěcení fanoušci rugby, neboť místní reprezentace přezdívaná „Ikale Tahi“ neboli „mořští orli“ je pravidelným účastníkem světového šampionátu. Na největší z tamějších ostrovů  – Tongatapu se můžete vydat během května a června, tedy v měsících, kdy se podařilo skloubit akční tarif společnosti Air China s nabídkou oceánských přeletů od společnosti Virgin Australia na právě zmíněné souostroví. Zpáteční letenky z Mnichova na Nový Zéland a Tongu vyjdou na super cenu 20 666 Kč.

Na Tongatapu sice žijí 2/3 obyvatelstva, ale v na jeho prozkoumání Vám bohatě postačí pár dní. Objevíte královské pohřebiště v Mu´a anebo kamenné monumenty Ha´among´a Maui na východě ostrova. Také nebude od věci si zašnorchlovat, neboť právě ostrov Tongatapu je korálového původu, takže na Vás pod hladinou oceánu čeká velmi pestrá podívaná. V neposlední řadě Vám učaruje atmosféra polynézského ostrova, což se nepoštěstí každý rok. Na další lokální ostrovy Vás dopraví místní aerolinka Real Tonga.

Celou návštěvu souostroví Tonga spojíme ještě s výletem po Novém Zélandu. Ideálně po příletu do Aucklandu neztrácejte moc času a využijte vnitrostátní linku Jetstaru na Jižní ostrov do města Christchurch. Zde si půjčte káru a postupně se vydejte zpátky na sever. Po několikadenní anabázi na ostrově Tongatapu se vrátíte do největšího města na severním ostrově Nového Zélandu, kde Vám zbude ještě pár dnů právě v jeho okolí. Celý tento itinerář bychom nejlépe kombinovali v termínu od 25. května do 17. června >> REZERVUJ ZDE s přeletem na Tongatapu v termínu 7. – 12. 6. >> REZERVUJ ZDE.

Ubytování

Ať již budete na Novém Zélandu nebo na Tongatapu, tak se vždy můžete spolehnout na osvědčené agregátory nabídek ubytování v podobě Bookingu nebo serveru Trivago. Přímo v centru Aucklandu bychom se ubytovali v tomto jednoduchém hostelu za 589 Kč/os./noc. Anebo tento pěkný guesthouse přímo u Mission Bay za 1 359 Kč/os./noc. Po přesunu do Nuku´alofa dejte šanci této skvěle hodnocené lodgi za 699 Kč/os./noc.

Víza

Pro české občany platí při krátkodobém pobytu na Novém Zélandu za turistickým či jinak rekreačním pobytem bezvízová dohoda. Pobyt však nesmí přesáhnout 3 měsíce – což v rámci této akce nehrozí. Pro výlet na souostroví Tonga platí to samé, žádné byrokratické povinnosti.

Zatímco pro stopover v Číně žádné zařizování předem třeba nebude, neboť využijete tranzitního víza, které Vám udělí příslušný úředník na letišti v Pekingu. Po jeho udělení s chutí vyrazte do města, kde vzhledem k routingu nemusíte ani nocovat..

Autopůjčovna

Na Zélandu bez vlastního auťáku? Vcelku bláhová myšlenka! Rozhodně Vám doporučujeme si káru zapůjčit. Pokud Vás pojede více, tak z hlediska ekonomického, časového i komfortu vyjde nejlépe nějaké prima SUV. Mrkněte se do našeho srovnávače autopůjčoven a nenechte nic náhodě.

Jak do Mnichova

Pojedete-li v bandě, tak je nejlepší vyrazit do Mnichova ve vlastní káře.  Pokud však preferujete cestu neosobním dopravním prostředkem nejsnáze dostanete z Prahy na palubách žlutých resp. zelených autobusů společností  Regiojet  nebo  Flixbus.  Jednosměrná jízdenka do centra města Vás vyjde na 380 Kč a pokud byste se rádi svezli až na letiště, tak zaplatíte za cestu 590 Kč. Jestliže budete přískok kupovat s dostatečným předstihem, zkuste se podívat i na vlakový spoj ČD. Přímý spoj z Prahy do Mnichova vyjde na 362 Kč!

Náhled letenky z Mnichova do Aucklandu za 14 512 Kč

Náhled letenky z Aucklandu do Nuku´alofa za 6 154 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)