Tokyo v Business class – 16 712 Kč
12.1.2017

Tokyo v Business class

O této nabídce

WOW! Užijte si luxus na palubě špičkových Qatar Airways a leťte v Business class do Japonska! Zpáteční letenku z Bruselu do Tokya pořídíte za neuvěřitelných 618 EUR neboli 16 712 Kč. Například s odletem 8. listopadu a návratem 14. listopadu.

  • Rezervujte: přímo na stránkách Qatarců, funguje vždy při vyhledání alespoň dvou letenek
  • Zavazadla: 40kg k odbavení

Co čekat od Businessu?

S největší pravděpodobností poletíte nejmodernějším Boeingem 787 Dreamliner, na jehož palubě vás bude čekat plně polohovatelná postel do vodorovné polohy, několika chodové menu plné delikates a samozřejmě při přestupu v Dohá luxusní salonek pro odpočinek mezi lety.

Kolik to stojí běžně?

Jestli je to promo nebo ne, necháme na vašem zvážení, často však letenky v Businessu vychází od 45000 Kč/os. a výš.

Přískok do Bruselu

Pokud letenky koupíte, nechte je pár dnů/týdnů uležet v e-mailu a pak začněte řešit přískoky. Do Bruselu z Prahy na vedlejší Charleroi létá Ryanair, na Zaventem, odkud poletíte do Tokya, pak ČSA a Brussels.

Náhled letenky za 1243 EUR za 2 osoby


guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Ondřej V.

V tomto termínu už to není. Nemáte nějaké doporučení, jak zkusit najít nějaký jiný termín, aniž by člověk musel náhodně zkoušet všechny datumy?

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)