Tokyo o letních prázdninách, na Vánoce a Silvestra za 6297 Kč
2.4.2015

Tokyo na Vánoce a Silvestra

O této nabídce

AKTUALIZACE 2: Doplněné termíny na letní prázdniny!!!

Pokud rádi cestujete v období Silvestra a nechce se Vám platit často nesmyslně vysokou cenu letenky, můžete si zaletět po Vánocích do japonského Tokya (NRT), kam se momentálně prodávají zpáteční letenky z Florencie (FLR) s návratem do Říma (FCO) za 6297 Kč nebo s návratem do Florencie za 7091 Kč.

Podmínky tarifu

  • Rezervace: v tomto vyhledávači
  • Příklad termínu Florencie – Tokyo – Řím: 23.12. – 7.1. >> REZERVUJ nebo 30.1. – 7.1. >> REZERVUJ
  • Příklad termínu Florencie – Tokyo – Florencie: 23. 12. – 7.1. >> REZERVUJ nebo 29.12. – 7.1. >> REZERVUJ
  • Příklad termínu o letních prázdninách:  1. – 9.7. >> REZERVUJ
  • Zavazadlo: Příruční + 1 ks odbaveného 23 kg

Pozn.: Za tuto cenu lze letět od května do února příštího roku. Odlet je možný kromě Florencie také z Bologny, Verony nebo Pisy. Zvláště do Bologny je pohodlné letecké spojení z polských letišť, takže by možná stálo za to připlatit si pár stovek a letět odsud. V případě zájmu Vám rádi letenku najdeme. 🙂

Jak se dostat do Florencie

Do Florencie se o Vánocích nejlevněji dostanete nejlevněji autobusem se společností Student Agency, kde Vás zpáteční jízdenka na první moment vyjde zhruba na 2100 Kč.

Druhá možnost je letět z Wroclawi nebo Katowic do Bologny s Ryanairem za cenu od 1 do 2 tis. Kč a následně se přesunout po zemi.

Ubytování

Ubytování v Japonsku můžete nejlevněji rezervovat na stránkách Agody, nám osobně se v Japonsku podařilo sehnat hezké úlovky i přes Trivago.

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)