Tokyo – Alitalia – 12 379 Kč
10.5.2012

Tokyo – Alitalia – 12 379 Kč

O této nabídce

Chystáte-li se do Japonska, Alitalia nabízí zajímavý tarif s pohodlnými přestupy v mimosezónním období.  Do Tokya si můžete zaletět například 12. října s návratem 26. října, přičemž odlet je z Mnichova a návrat je do Budapešti. Do vyhledávače nezapomeňte zadat Návrat z jiného města. Pokud se ovšem nechcete trmácet na vzdálené letiště a raději upřednostňujete odlet a návrat do Prahy, můžete využít služeb Aeroflotu, který nabízí spojení s jedním přestupem a pohodovými přestupy za 13 673 Kč. Letenky naleznete na této stránce na termín například 7. října. – 29. října.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Tokio{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)