Tipy na Silvestra v Evropě z Prahy od 518 Kč
22.11.2019

Tipy na Silvestra v Evropě z Prahy

518

O této nabídce

Stále nemáte naplánováno, kam se letos vydáte oslavit Silvestra? Máte možnost ho strávit u tchýně na chatě, ale z nějakého neznámého důvodu byste radši slavili poslední dny v roce v jiné společnosti a na jiném místě? Jestli se vás nějaká z otázek výše dotkla osobně, tak vězte, že vás v tom nenecháme sami (s tchýní). V tomto článku vám přinášíme nejlevnější a nezajímavější tipy na Silvestra z Prahy už od 518 Kč.

Termíny okolo Vánoc a Nového roku jsou charakteristické vysokými cenami letenek, nicméně díky nízkonákladovým dopravcům a alespoň nějakému předstihu, se kterým budeme letenky rezervovat, se můžeme dostat na poměrně zajímavé ceny. Aktuálně můžeme nejlevněji rezervovat Billund z Prahy 31. 12. – 2. 1. za 518 Kč  – v něm můžete s rodinou strávit příjemný čas v zábavním parku Lalandia nebo s partou kámošů vyjet na kalbu do nedalekého Aarhusu. S letenkami pod 3 000 Kč z Prahy se však můžete rok zakončit například v Dublinu, Krakově, Londýně, Amsterdamu nebo v Paříži. Kompletní seznam s termíny naleznete níže.

  • Rezervujte: nejlevněji přes stránky konkrétního dopravce nebo pohodlně přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 malé příruční zavazadlo s max. rozměry 40 x 25 x 20 cm (v případě Easyjetu a ČSA klasické kabinové)
  • Dostupnost: Silvestr 2019
  • Příkladové cesty z Prahy pod 3 000 Kč:

Ubytování

Připravte se na to, že během Silvestrovského pobytu, ať už budete kdekoliv, vaše štrajtofle poměrně zhubne. Ty nejlepší nabídky najdete na známých serverech Hotels.com, Bookingu a platformě Airbnb.

Náhled letenky: Tipy na Silvestra v Evropě – Billund z Prahy od 518 Kč

Tipy na Silvestra v Evropě z Prahy od 518 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

ČSA

easyJet

Ryanair

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)