Tichomořské Palau za 16 802 Kč
24.3.2017

Tichomořské Palau

O této nabídce

Zamiřte na netradiční dovolenou do Tichého oceánu na skupinu mikronézských ostrovů známých jako Palau. Atraktivní letenky z německého Frankfurtu seženete na červnový termín již za 16 802 Kč >> REZERVUJ ZDE. Tato nejzápadnější část souostroví Karolíny je vyhlášena zejména jako oblíbená destinace pro vyznavači potápění. Kromě okolních vod Pacifiku se může souostroví pyšnit několika jezery, které obývají medúzy – jejich největší koncentraci naleznete v příznačně pojmenovaném jezeře Jellyfish lake.

Přílet je alokován do bývalého hlavního města Koror, kde žijí  dvě třetiny místního obyvatelstva. Nedaleko stejnojmenného ostrova pak z laguny tyčí ostrůvky Rock Islands zapsané na seznamu UNESCO. Samotné Palau je jedním z nejmladších samostatných státních útvarů, když nezávislost získal teprve v roce 1994 a dneska je jedním z mála států bez státního dluhu.

Ubytování

Přímo v největším městě na celém souostroví, kam přiletíte, dejte šanci tomuto sympatickému a oblíbenému motelu za 877 Kč/os./noc. Další možností, byť trošku dražší bude tento pěkný tříhvězdový hotel. Obecně při hledání ubytka na některém z okolních ostrovů doporučujeme zamířit na stránky Agody nebo Bookingu.  Při užším výběru klasických ubytovacích kapacit můžete jistě zkusit i AirBnB.

Víza

Občané České republiky nejsou zatíženi vízovou povinností a pro vstup na území státu Palau Vám tedy postačí platný cestovní pas.

 

Náhled letenky za Frankfurtu do Kororu za 16 802 Kč

Tichomořské Palau za 16 802 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)