Tichomořské Palau za 16 802 Kč
24.3.2017

Tichomořské Palau

O této nabídce

Zamiřte na netradiční dovolenou do Tichého oceánu na skupinu mikronézských ostrovů známých jako Palau. Atraktivní letenky z německého Frankfurtu seženete na červnový termín již za 16 802 Kč >> REZERVUJ ZDE. Tato nejzápadnější část souostroví Karolíny je vyhlášena zejména jako oblíbená destinace pro vyznavači potápění. Kromě okolních vod Pacifiku se může souostroví pyšnit několika jezery, které obývají medúzy – jejich největší koncentraci naleznete v příznačně pojmenovaném jezeře Jellyfish lake.

Přílet je alokován do bývalého hlavního města Koror, kde žijí  dvě třetiny místního obyvatelstva. Nedaleko stejnojmenného ostrova pak z laguny tyčí ostrůvky Rock Islands zapsané na seznamu UNESCO. Samotné Palau je jedním z nejmladších samostatných státních útvarů, když nezávislost získal teprve v roce 1994 a dneska je jedním z mála států bez státního dluhu.

Ubytování

Přímo v největším městě na celém souostroví, kam přiletíte, dejte šanci tomuto sympatickému a oblíbenému motelu za 877 Kč/os./noc. Další možností, byť trošku dražší bude tento pěkný tříhvězdový hotel. Obecně při hledání ubytka na některém z okolních ostrovů doporučujeme zamířit na stránky Agody nebo Bookingu.  Při užším výběru klasických ubytovacích kapacit můžete jistě zkusit i AirBnB.

Víza

Občané České republiky nejsou zatíženi vízovou povinností a pro vstup na území státu Palau Vám tedy postačí platný cestovní pas.

 

Náhled letenky za Frankfurtu do Kororu za 16 802 Kč

Tichomořské Palau za 16 802 Kč

guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)