Thessaloniky (Soluň) z Budapešti od 539Kč!!
25.10.2015

Thessaloniky (Soluň) z Budapešti

O této nabídce

Zaleťte si superlevně do zaslíbeného místa mnoha českých turistů. Řecká Soluň (Thessaloniky) (SGD) je dostupná z Budapešti (BUD) za neuvěřitelnou cenu od 539Kč za zpáteční letenku! Cena je platná pro členy Wizzair discount clubu (jak na něj?) Pokud členy nejste a poletíte 2, zakupte si ho a cena bude okolo 1000Kč/os.  Termín za tuto cenu je zřejmě jen 2.2.-6.2., lze ale nalést moho dalších termínů za cenu o pár desítek Kč vyšší. Letenky rezervujete na stránkách Wizzairu.

[singlepic id=760 w=576 h=432 float=center]

Termíny

  • únor, březen
  • v ceně kabinové zavazadlo 42x32x25 cm, bez omezení hmotnosti
  • Rezervace na stránkách Wizzairu

Ubytování

Jelikož bychom doporučovali po Řecku spíše cestovat, třeba levně s autem z tohoto porovnávače autopůjčoven, hotely si můžete vybrat napříč celou cestou přes Booking nebo přes porovnávač Trivago.  Alternativním ubytováním může být Airbnb, se slevou na další pobyt při registraci pod tímto odkazem.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)