Thessaloniki – Ryanair – 923 Kč
26.3.2012

Thessaloniki – Ryanair – 923 Kč

O této nabídce

Chtěli byste si v červnu udělat výlet do Řecka a nechcete za letenku utrácet více jak 1000 Kč, doporučujeme vám navštívit řeckou Soluň. Na prodloužený víkend (například 8. – 10. června) nabízí Ryanair zpáteční letenku z Budapešti do Thessaloniki (Soluně) za 923 Kč v případě, že si vystačíte s kabinovým 10kg zavazadlem a zaplatíte letenky kartou Mastercard Prepaid.  Letenky jsou též dostupné za podobnou cenu v průběhu května a června.

Ani za ubytování nezaplatíte majland, jelikož rozumné hotely v poměru cena/výkon začínají na 14€/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Thessaloniki{}4-default.png“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)